SWEET MARIE GROUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 30 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SWEET MARIE GROUP S.R.L.
- CUI
- 46400315
- Nr. înmatriculare
- J2022001695034
- EUID
- ROONRC.J2022001695034
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- REPUBLICII, nr. 141, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IORDĂCHESCU OANA-ANDREEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 133 din 176 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Argeș, peste 25% dintre firmele clasei. Locul 12.567 din 20.151 în tot județul, și locul 5.191 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 136.110 lei | 8.629 lei | 2 | 239.101 lei | 104.005 lei | 31.582 lei |
| 2024 | 165.351 lei | 16.229 lei | 2 | 302.823 lei | 138.378 lei | 22.953 lei |
| 2023 | 21.300 lei | 6.524 lei | 2 | 269.750 lei | 83.556 lei | 6.724 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 42 lei | 2.900 lei | 200 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 136.110 lei
- Venituri totale
- 184.138 lei
- Cheltuieli totale
- 174.266 lei
- Profit brut
- 9.872 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.629 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 168.349 lei
- Active circulante
- 70.752 lei
- Stocuri
- 51.061 lei
- Creanțe
- 3.740 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.951 lei
- Datorii
- 104.005 lei
- Capitaluri
- 31.582 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 165.351 lei
- Venituri totale
- 203.349 lei
- Cheltuieli totale
- 186.073 lei
- Profit brut
- 17.276 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.229 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 217.277 lei
- Active circulante
- 85.546 lei
- Stocuri
- 47.117 lei
- Creanțe
- 6.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.829 lei
- Datorii
- 138.378 lei
- Capitaluri
- 22.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.300 lei
- Venituri totale
- 41.804 lei
- Cheltuieli totale
- 34.037 lei
- Profit brut
- 7.767 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.524 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 266.205 lei
- Active circulante
- 3.545 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.545 lei
- Datorii
- 83.556 lei
- Capitaluri
- 6.724 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.3)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1082 · Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului