SWEET MADYDENY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Chichinețu, Comuna Ciocile, înmatriculată la 12 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SWEET MADYDENY S.R.L.
- CUI
- 46643730
- Nr. înmatriculare
- J2022000621098
- EUID
- ROONRC.J2022000621098
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 august 2022
Sediu social
- Adresă
- PRINCIPALĂ, nr. 19, Sat Chichinețu, Comuna Ciocile, Brăila
- Localitate
- Sat Chichinețu, Comuna Ciocile, Brăila
- Cod poștal
- 817031
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZAHARIA MĂDĂLINA-GEORGIANA — administrator
- ZAHARIA MARIAN-CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 216 din 584 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Brăila, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 2.500 din 6.905 în tot județul, și locul 2.703 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 399.558 lei | 4.216 lei | 1 | 49.229 lei | 21.376 lei | 27.853 lei |
| 2024 | 430.557 lei | -29.974 lei | 2 | 42.584 lei | 18.947 lei | 23.637 lei |
| 2023 | 442.161 lei | 44.743 lei | 1 | 62.464 lei | 8.853 lei | 53.611 lei |
| 2022 | 122.473 lei | 8.668 lei | 1 | 28.380 lei | 19.512 lei | 8.868 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 399.558 lei
- Venituri totale
- 399.727 lei
- Cheltuieli totale
- 389.657 lei
- Profit brut
- 10.070 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.216 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.229 lei
- Stocuri
- 10.928 lei
- Creanțe
- 3.764 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.537 lei
- Datorii
- 21.376 lei
- Capitaluri
- 27.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 430.557 lei
- Venituri totale
- 431.392 lei
- Cheltuieli totale
- 454.047 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.655 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.974 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.584 lei
- Stocuri
- 12.859 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 29.725 lei
- Datorii
- 18.947 lei
- Capitaluri
- 23.637 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 442.161 lei
- Venituri totale
- 442.911 lei
- Cheltuieli totale
- 394.683 lei
- Profit brut
- 48.228 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.743 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16 lei
- Active circulante
- 62.448 lei
- Stocuri
- 29.778 lei
- Creanțe
- 2.722 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.948 lei
- Datorii
- 8.853 lei
- Capitaluri
- 53.611 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 122.473 lei
- Venituri totale
- 122.473 lei
- Cheltuieli totale
- 113.185 lei
- Profit brut
- 9.288 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.668 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.380 lei
- Stocuri
- 24.731 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.649 lei
- Datorii
- 19.512 lei
- Capitaluri
- 8.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului