SVILUPPO PROGETTI E COSTRUZIONI SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 1 august 2016.
Identitate
- Denumire legală
- SVILUPPO PROGETTI E COSTRUZIONI SRL
- CUI
- 36375060
- Nr. înmatriculare
- J40/10238/2016
- EUID
- ROONRC.J40/10238/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 august 2016
Sediu social
- Adresă
- ÎNTRE TARLALE, nr. 41C, et. 2, BIROUL NR.20, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32982
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 3 ian)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 20.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPOLANO GIORGIO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2019.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | -3.375 lei | — | 46.881 lei | 13.319 lei | 33.562 lei |
| 2018 | 48.733 lei | 40.768 lei | — | 46.881 lei | 9.943 lei | 36.938 lei |
| 2017 | — | -4.030 lei | — | 1.165 lei | 4.995 lei | -3.830 lei |
Toți indicatorii
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.375 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.375 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.375 lei
- Active imobilizate
- 504 lei
- Active circulante
- 46.377 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 695 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.682 lei
- Datorii
- 13.319 lei
- Capitaluri
- 33.562 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.733 lei
- Venituri totale
- 48.733 lei
- Cheltuieli totale
- 6.503 lei
- Profit brut
- 42.230 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.768 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 504 lei
- Active circulante
- 46.377 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 695 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.682 lei
- Datorii
- 9.943 lei
- Capitaluri
- 36.938 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.030 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.030 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.030 lei
- Active imobilizate
- 504 lei
- Active circulante
- 661 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 661 lei
- Datorii
- 4.995 lei
- Capitaluri
- -3.830 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului