SUV & VIF AUTO SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 6 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SUV & VIF AUTO SERVICE S.R.L.
- CUI
- 45920174
- Nr. înmatriculare
- J2022001522358
- EUID
- ROONRC.J2022001522358
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- VLAD BĂNĂȚEANU, nr. 1, sc. B, et. 1, ap. 89, CAMERA 2, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FLOREA IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 87 din 183 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, județul Timiș, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 12.914 din 31.251 în tot județul, și locul 10.356 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 317.770 lei | 53.228 lei | 1 | 529.091 lei | 479.444 lei | 78.622 lei |
| 2024 | 269.935 lei | 499 lei | 1 | 433.606 lei | 439.498 lei | 25.393 lei |
| 2023 | 229.120 lei | 8.504 lei | 0 | 335.895 lei | 345.339 lei | 24.894 lei |
| 2022 | 55.989 lei | 16.190 lei | 0 | 171.474 lei | 182.945 lei | 16.390 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 317.770 lei
- Venituri totale
- 321.268 lei
- Cheltuieli totale
- 263.802 lei
- Profit brut
- 57.466 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.228 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45.514 lei
- Active circulante
- 483.577 lei
- Stocuri
- 425.995 lei
- Creanțe
- 51.631 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.951 lei
- Datorii
- 479.444 lei
- Capitaluri
- 78.622 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 269.935 lei
- Venituri totale
- 271.209 lei
- Cheltuieli totale
- 268.324 lei
- Profit brut
- 2.885 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 499 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 78.368 lei
- Active circulante
- 355.238 lei
- Stocuri
- 309.301 lei
- Creanțe
- 36.986 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.951 lei
- Datorii
- 439.498 lei
- Capitaluri
- 25.393 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 229.120 lei
- Venituri totale
- 230.030 lei
- Cheltuieli totale
- 219.601 lei
- Profit brut
- 10.429 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.504 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 98.592 lei
- Active circulante
- 237.303 lei
- Stocuri
- 175.756 lei
- Creanțe
- 60.392 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.155 lei
- Datorii
- 345.339 lei
- Capitaluri
- 24.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului