Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

SUPERCOM FOOD SERVICE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 12 decembrie 2022.

Identitate

Denumire legală
SUPERCOM FOOD SERVICE S.R.L.
CUI
47295765
Nr. înmatriculare
J2022024201403
EUID
ROONRC.J2022024201403
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
12 decembrie 2022

Sediu social

Adresă
Pantelimon, nr. 245, bl. 51, sc. B, et. 8, ap. 130, camera 2, București Sectorul 2, București
Localitate
București Sectorul 2, București

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 iun)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 12.12.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • SHE YUCHI — administrator
  • WANG LING — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
9,2 mil. lei02022: fără date2023: 2,2 mil. lei2024: 2,8 mil. lei2025: 9,2 mil. lei2022202320242025
Rezultat net
2,3 mil. lei02022: 0 lei2023: 561 mii lei2024: 863 mii lei2025: 2,3 mil. lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 90 din 2.297 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7020, municipiul București, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 6.986 din 132.982 în tot județul, și locul 4.964 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 229%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20259.175.155 lei2.341.838 lei204.422.082 lei2.033.937 lei2.404.402 lei
20242.787.786 lei862.866 lei91.058.595 lei194.729 lei863.866 lei
20232.174.031 lei561.037 lei3754.016 lei191.979 lei562.037 lei
20220 lei1.000 lei0 lei1.000 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
9.175.155 lei
Venituri totale
9.180.979 lei
Cheltuieli totale
6.452.360 lei
Profit brut
2.728.619 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.341.838 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.218.077 lei
Active circulante
3.204.005 lei
Stocuri
17.619 lei
Creanțe
1.688.512 lei
Casa și conturi la bănci
1.497.874 lei
Datorii
2.033.937 lei
Capitaluri
2.404.402 lei
Capital subscris vărsat
1.000 lei
Număr mediu de salariați
20

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.787.786 lei
Venituri totale
2.793.835 lei
Cheltuieli totale
1.830.640 lei
Profit brut
963.195 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
862.866 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
124.311 lei
Active circulante
934.284 lei
Stocuri
24.674 lei
Creanțe
880.018 lei
Casa și conturi la bănci
29.592 lei
Datorii
194.729 lei
Capitaluri
863.866 lei
Capital subscris vărsat
1.000 lei
Număr mediu de salariați
9

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.174.031 lei
Venituri totale
2.176.108 lei
Cheltuieli totale
1.502.645 lei
Profit brut
673.463 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
561.037 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
186.900 lei
Active circulante
567.116 lei
Stocuri
16.796 lei
Creanțe
487.842 lei
Casa și conturi la bănci
62.478 lei
Datorii
191.979 lei
Capitaluri
562.037 lei
Capital subscris vărsat
1.000 lei
Număr mediu de salariați
3

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
1.000 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.000 lei
Datorii
0 lei
Capitaluri
1.000 lei
Capital subscris vărsat
1.000 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului