SUPER SPORT BUSINESS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Crețești, Comuna Vidra, înmatriculată la 12 octombrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- SUPER SPORT BUSINESS SRL
- CUI
- 36625531
- Nr. înmatriculare
- J23/4071/2016
- EUID
- ROONRC.J23/4071/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 octombrie 2016
Sediu social
- Adresă
- GĂRII, nr. 46, Cam. 1, Sat Crețești, Comuna Vidra, Ilfov
- Localitate
- Sat Crețești, Comuna Vidra, Ilfov
- Cod poștal
- 77186
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 17 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.10.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHIRU GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2018.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 187.147 lei | 94.706 lei | 2 | 246.998 lei | 6.191 lei | 240.807 lei |
| 2017 | 215.842 lei | 145.861 lei | 1 | 148.013 lei | 1.912 lei | 146.101 lei |
| 2016 | 26.232 lei | 15.843 lei | 1 | 27.425 lei | 11.382 lei | 16.043 lei |
Toți indicatorii
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 187.147 lei
- Venituri totale
- 187.147 lei
- Cheltuieli totale
- 90.569 lei
- Profit brut
- 96.578 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.706 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 246.998 lei
- Stocuri
- 38.390 lei
- Creanțe
- 2.559 lei
- Casa și conturi la bănci
- 206.049 lei
- Datorii
- 6.191 lei
- Capitaluri
- 240.807 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.842 lei
- Venituri totale
- 215.842 lei
- Cheltuieli totale
- 67.822 lei
- Profit brut
- 148.020 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 145.861 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 148.013 lei
- Stocuri
- 18.172 lei
- Creanțe
- 30.687 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99.154 lei
- Datorii
- 1.912 lei
- Capitaluri
- 146.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.232 lei
- Venituri totale
- 26.232 lei
- Cheltuieli totale
- 9.864 lei
- Profit brut
- 16.368 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.843 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 336 lei
- Active circulante
- 27.089 lei
- Stocuri
- 2.504 lei
- Creanțe
- 23.643 lei
- Casa și conturi la bănci
- 942 lei
- Datorii
- 11.382 lei
- Capitaluri
- 16.043 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului