SUPER LUCKY BIA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna 1 Decembrie, înmatriculată la 25 noiembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- SUPER LUCKY BIA SRL
- CUI
- 36785303
- Nr. înmatriculare
- J23/4760/2016
- EUID
- ROONRC.J23/4760/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 noiembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- Giurgiului, bl. P18, sc. 3, ap. 26, parter, camera 1, Comuna 1 Decembrie, Ilfov
- Localitate
- Comuna 1 Decembrie, Ilfov
- Cod poștal
- 77005
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.11.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SMĂRĂNDESCU ANA - BIANCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 344 din 387 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Ilfov, peste 11% dintre firmele clasei. Locul 33.557 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 62%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.645 lei | -212.066 lei | 1 | 41.415 lei | 129.079 lei | -87.664 lei |
| 2024 | 107.800 lei | -22.380 lei | 1 | 332.152 lei | 114.250 lei | 217.902 lei |
| 2023 | 136.239 lei | 1.989 lei | 1 | 39.432 lei | 37.243 lei | 2.189 lei |
| 2021 | 163.201 lei | 75.153 lei | 2 | 287.801 lei | 109.603 lei | 178.198 lei |
| 2020 | 171.823 lei | 56.386 lei | 1 | 187.441 lei | 84.396 lei | 103.045 lei |
| 2019 | 156.762 lei | 52.339 lei | 3 | 104.906 lei | 58.247 lei | 46.659 lei |
| 2018 | 73.544 lei | -5.880 lei | 3 | 21.706 lei | 27.386 lei | -5.680 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.645 lei
- Venituri totale
- 40.645 lei
- Cheltuieli totale
- 251.492 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 210.847 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 212.066 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.415 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 41.415 lei
- Datorii
- 129.079 lei
- Capitaluri
- -87.664 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.800 lei
- Venituri totale
- 107.800 lei
- Cheltuieli totale
- 127.504 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.704 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.380 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 332.152 lei
- Stocuri
- 2.221 lei
- Creanțe
- 69 lei
- Casa și conturi la bănci
- 329.862 lei
- Datorii
- 114.250 lei
- Capitaluri
- 217.902 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 136.239 lei
- Venituri totale
- 136.239 lei
- Cheltuieli totale
- 133.287 lei
- Profit brut
- 2.952 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.989 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.432 lei
- Stocuri
- 2.742 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 36.690 lei
- Datorii
- 37.243 lei
- Capitaluri
- 2.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.201 lei
- Venituri totale
- 163.201 lei
- Cheltuieli totale
- 83.152 lei
- Profit brut
- 80.049 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.153 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 287.801 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 287.801 lei
- Datorii
- 109.603 lei
- Capitaluri
- 178.198 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.823 lei
- Venituri totale
- 171.823 lei
- Cheltuieli totale
- 113.719 lei
- Profit brut
- 58.104 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.386 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 187.441 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 187.441 lei
- Datorii
- 84.396 lei
- Capitaluri
- 103.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 156.762 lei
- Venituri totale
- 156.762 lei
- Cheltuieli totale
- 102.855 lei
- Profit brut
- 53.907 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.339 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 104.906 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 104.906 lei
- Datorii
- 58.247 lei
- Capitaluri
- 46.659 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.544 lei
- Venituri totale
- 73.544 lei
- Cheltuieli totale
- 78.676 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.132 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.880 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.706 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 21.706 lei
- Datorii
- 27.386 lei
- Capitaluri
- -5.680 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 1083 · Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului