SUPER FOOD-CONSTANTA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 26 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SUPER FOOD-CONSTANTA S.R.L.
- CUI
- 41318304
- Nr. înmatriculare
- J2019002425133
- EUID
- ROONRC.J2019002425133
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU LĂPUȘNEANU, nr. 76, bl. LE20B, sc. A, et. 7, ap. 19, CAM. 1, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900605
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARSENE BOGDAN-GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Constanța.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.400 lei | — | 10.141 lei | 65.252 lei | -29.778 lei |
| 2024 | — | -5.848 lei | — | 16.132 lei | 63.360 lei | -27.378 lei |
| 2023 | — | -23.571 lei | — | 34.162 lei | 59.000 lei | -21.530 lei |
| 2022 | — | -5.926 lei | — | 58.235 lei | 26.350 lei | 2.041 lei |
| 2021 | — | -11.804 lei | — | 91.445 lei | 850 lei | 7.967 lei |
| 2020 | 73.484 lei | 19.619 lei | — | 135.924 lei | 5.410 lei | 19.771 lei |
| 2019 | — | -48 lei | 0 | 178.632 lei | 500 lei | 152 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 5.483 lei
- Cheltuieli totale
- 7.883 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.400 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.400 lei
- Active imobilizate
- 6.782 lei
- Active circulante
- 3.359 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.108 lei
- Datorii
- 65.252 lei
- Capitaluri
- -29.778 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 16.541 lei
- Cheltuieli totale
- 22.389 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.848 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.848 lei
- Active imobilizate
- 12.265 lei
- Active circulante
- 3.867 lei
- Stocuri
- 372 lei
- Creanțe
- 251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.244 lei
- Datorii
- 63.360 lei
- Capitaluri
- -27.378 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 26.415 lei
- Cheltuieli totale
- 49.986 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.571 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.571 lei
- Active imobilizate
- 28.806 lei
- Active circulante
- 5.356 lei
- Stocuri
- 372 lei
- Creanțe
- 251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.733 lei
- Datorii
- 59.000 lei
- Capitaluri
- -21.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 27.407 lei
- Cheltuieli totale
- 33.333 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.926 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.926 lei
- Active imobilizate
- 55.221 lei
- Active circulante
- 3.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.763 lei
- Datorii
- 26.350 lei
- Capitaluri
- 2.041 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 28.115 lei
- Cheltuieli totale
- 39.919 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.804 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.804 lei
- Active imobilizate
- 82.628 lei
- Active circulante
- 8.817 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.566 lei
- Datorii
- 850 lei
- Capitaluri
- 7.967 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.484 lei
- Venituri totale
- 114.201 lei
- Cheltuieli totale
- 94.159 lei
- Profit brut
- 20.042 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.619 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 110.743 lei
- Active circulante
- 25.181 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.930 lei
- Datorii
- 5.410 lei
- Capitaluri
- 19.771 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 174 lei
- Cheltuieli totale
- 222 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48 lei
- Active imobilizate
- 130 lei
- Active circulante
- 178.502 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.564 lei
- Casa și conturi la bănci
- 133.938 lei
- Datorii
- 500 lei
- Capitaluri
- 152 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1073 · Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare (CAEN Rev.2)
- 1083 · Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.2)
- 1084 · Fabricarea condimentelor și ingredientelor (CAEN Rev.2)
- 1085 · Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN Rev.2)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3812 · Colectarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4677 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 7722 · Închirierea de casete video și discuri (CD-uri, DVD-uri) (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului