SUDEST LOGISTIC & FOOD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Fundeni, Comuna Dobroești, înmatriculată la 24 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- SUDEST LOGISTIC & FOOD S.R.L.
- CUI
- 47703368
- Nr. înmatriculare
- J2023000257151
- EUID
- ROONRC.J2023000257151
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- FUNDENI, nr. 39, corp clădire C5, etaj 3, biroul nr. 7(H), Sat Fundeni, Comuna Dobroești, Ilfov
- Localitate
- Sat Fundeni, Comuna Dobroești, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 2 sept)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 07.10.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- INTRONA GIACOMO GIUSEPPE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 45 din 109 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4639, județul Ilfov, peste 60% dintre firmele clasei. Locul 3.131 din 40.375 în tot județul, și locul 3.829 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 23%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.097.637 lei | -834.591 lei | 6 | 2.027.499 lei | 3.051.240 lei | -1.022.482 lei |
| 2024 | 4.143.560 lei | -124.793 lei | 7 | 1.778.383 lei | 1.969.589 lei | -187.891 lei |
| 2023 | 1.130.149 lei | -63.298 lei | 5 | 909.770 lei | 972.868 lei | -63.098 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.097.637 lei
- Venituri totale
- 5.131.515 lei
- Cheltuieli totale
- 5.966.106 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 834.591 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 834.591 lei
- Active imobilizate
- 249.429 lei
- Active circulante
- 1.778.070 lei
- Stocuri
- 111.046 lei
- Creanțe
- 1.446.258 lei
- Casa și conturi la bănci
- 220.766 lei
- Datorii
- 3.051.240 lei
- Capitaluri
- -1.022.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.143.560 lei
- Venituri totale
- 4.145.016 lei
- Cheltuieli totale
- 4.269.809 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 124.793 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 124.793 lei
- Active imobilizate
- 182.334 lei
- Active circulante
- 1.596.049 lei
- Stocuri
- 214.198 lei
- Creanțe
- 1.302.393 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.458 lei
- Datorii
- 1.969.589 lei
- Capitaluri
- -187.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.130.149 lei
- Venituri totale
- 1.130.921 lei
- Cheltuieli totale
- 1.194.219 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 63.298 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 63.298 lei
- Active imobilizate
- 1.067 lei
- Active circulante
- 908.703 lei
- Stocuri
- 34.801 lei
- Creanțe
- 799.504 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.398 lei
- Datorii
- 972.868 lei
- Capitaluri
- -63.098 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.3)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 35 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (2 sept → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului