STYLE ICHIM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Lugoj, înmatriculată la 18 decembrie 2007.
Identitate
- Denumire legală
- STYLE ICHIM SRL
- CUI
- 22950117
- Nr. înmatriculare
- J35/4651/2007
- EUID
- ROONRC.J35/4651/2007
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 decembrie 2007
Sediu social
- Adresă
- Str. ION HUNIADE, bl. 6, sc. A, ap. 22, Municipiul Lugoj, Timiș
- Localitate
- Municipiul Lugoj, Timiș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.12.2007
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HÎJ ICHIM RAMONA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 147 din 219 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, județul Timiș, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 21.533 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 43%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101.936 lei | -18.391 lei | 1 | 19.937 lei | 216.743 lei | -196.806 lei |
| 2024 | 71.465 lei | -29.144 lei | 1 | 35.822 lei | 214.237 lei | -178.415 lei |
| 2023 | 37.049 lei | -21.300 lei | 1 | 55.530 lei | 204.802 lei | -149.272 lei |
| 2022 | 67.449 lei | 22.217 lei | 1 | 15.233 lei | 143.205 lei | -127.972 lei |
| 2021 | 66.454 lei | 14.448 lei | 1 | 29.339 lei | 179.528 lei | -150.189 lei |
| 2020 | 10.248 lei | -46.083 lei | 2 | 6.237 lei | 170.874 lei | -164.637 lei |
| 2019 | 83.787 lei | -4.442 lei | 1 | 7.959 lei | 126.513 lei | -118.554 lei |
| 2018 | 102.898 lei | -12.188 lei | 2 | 6.840 lei | 120.952 lei | -114.112 lei |
| 2017 | 68.098 lei | -25.668 lei | 2 | 10.927 lei | 112.851 lei | -101.924 lei |
| 2016 | 55.943 lei | -11.926 lei | 2 | 1.695 lei | 77.951 lei | -76.256 lei |
| 2015 | 56.372 lei | -16.671 lei | 2 | 3.488 lei | 67.818 lei | -64.330 lei |
| 2014 | 59.630 lei | -21.707 lei | 2 | 17.067 lei | 64.726 lei | -47.659 lei |
| 2013 | 66.555 lei | -21.833 lei | 3 | 8.223 lei | 34.175 lei | -25.952 lei |
| 2012 | 53.416 lei | -17.448 lei | 2 | 26.166 lei | 30.285 lei | -4.119 lei |
| 2011 | 64.665 lei | -437 lei | 1 | 39.792 lei | 26.463 lei | 13.329 lei |
| 2010 | 39.537 lei | 4.396 lei | 1 | 40.017 lei | 26.251 lei | 13.766 lei |
| 2009 | 21.824 lei | 988 lei | 1 | 31.870 lei | 22.500 lei | 9.370 lei |
| 2008 | 34.480 lei | 8.082 lei | 1 | 27.982 lei | 19.600 lei | 8.382 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.936 lei
- Venituri totale
- 101.936 lei
- Cheltuieli totale
- 119.307 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.371 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.391 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.937 lei
- Stocuri
- 2.307 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.630 lei
- Datorii
- 216.743 lei
- Capitaluri
- -196.806 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.465 lei
- Venituri totale
- 71.465 lei
- Cheltuieli totale
- 99.894 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.429 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.144 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.822 lei
- Stocuri
- 15.588 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.234 lei
- Datorii
- 214.237 lei
- Capitaluri
- -178.415 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.049 lei
- Venituri totale
- 37.049 lei
- Cheltuieli totale
- 57.979 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.930 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.300 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 55.530 lei
- Stocuri
- 49.896 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.634 lei
- Datorii
- 204.802 lei
- Capitaluri
- -149.272 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.449 lei
- Venituri totale
- 67.449 lei
- Cheltuieli totale
- 43.392 lei
- Profit brut
- 24.057 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.217 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.233 lei
- Stocuri
- 14.518 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 715 lei
- Datorii
- 143.205 lei
- Capitaluri
- -127.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.454 lei
- Venituri totale
- 66.454 lei
- Cheltuieli totale
- 50.296 lei
- Profit brut
- 16.158 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.448 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.339 lei
- Stocuri
- 17.676 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.663 lei
- Datorii
- 179.528 lei
- Capitaluri
- -150.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.248 lei
- Venituri totale
- 13.023 lei
- Cheltuieli totale
- 59.004 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.981 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.083 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.237 lei
- Stocuri
- 5.338 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 899 lei
- Datorii
- 170.874 lei
- Capitaluri
- -164.637 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.787 lei
- Venituri totale
- 83.788 lei
- Cheltuieli totale
- 87.393 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.605 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.442 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.959 lei
- Stocuri
- 5.668 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.291 lei
- Datorii
- 126.513 lei
- Capitaluri
- -118.554 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.898 lei
- Venituri totale
- 102.898 lei
- Cheltuieli totale
- 114.056 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.158 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.188 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.840 lei
- Stocuri
- 4.093 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.747 lei
- Datorii
- 120.952 lei
- Capitaluri
- -114.112 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.098 lei
- Venituri totale
- 68.098 lei
- Cheltuieli totale
- 93.085 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.987 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.668 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.927 lei
- Stocuri
- 9.618 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.309 lei
- Datorii
- 112.851 lei
- Capitaluri
- -101.924 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.943 lei
- Venituri totale
- 55.943 lei
- Cheltuieli totale
- 66.750 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.807 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.926 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.695 lei
- Stocuri
- 266 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.429 lei
- Datorii
- 77.951 lei
- Capitaluri
- -76.256 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.372 lei
- Venituri totale
- 56.372 lei
- Cheltuieli totale
- 71.351 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.979 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.671 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.488 lei
- Stocuri
- 2.680 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 808 lei
- Datorii
- 67.818 lei
- Capitaluri
- -64.330 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 59.630 lei
- Venituri totale
- 59.630 lei
- Cheltuieli totale
- 79.548 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.918 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.707 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.067 lei
- Stocuri
- 6.769 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.298 lei
- Datorii
- 64.726 lei
- Capitaluri
- -47.659 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 66.555 lei
- Venituri totale
- 66.555 lei
- Cheltuieli totale
- 86.601 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.046 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.833 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.223 lei
- Stocuri
- 5.963 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.260 lei
- Datorii
- 34.175 lei
- Capitaluri
- -25.952 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 53.416 lei
- Venituri totale
- 53.416 lei
- Cheltuieli totale
- 70.864 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.448 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.448 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.166 lei
- Stocuri
- 25.308 lei
- Creanțe
- 337 lei
- Casa și conturi la bănci
- 521 lei
- Datorii
- 30.285 lei
- Capitaluri
- -4.119 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 64.665 lei
- Venituri totale
- 64.666 lei
- Cheltuieli totale
- 65.103 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 437 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 437 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.792 lei
- Stocuri
- 36.449 lei
- Creanțe
- 337 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.006 lei
- Datorii
- 26.463 lei
- Capitaluri
- 13.329 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 39.537 lei
- Venituri totale
- 39.537 lei
- Cheltuieli totale
- 33.491 lei
- Profit brut
- 6.046 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 4.396 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.017 lei
- Stocuri
- 30.581 lei
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.936 lei
- Datorii
- 26.251 lei
- Capitaluri
- 13.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 21.824 lei
- Venituri totale
- 21.824 lei
- Cheltuieli totale
- 19.369 lei
- Profit brut
- 2.455 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 988 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 1.140 lei
- Active circulante
- 30.730 lei
- Stocuri
- 23.330 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.400 lei
- Datorii
- 22.500 lei
- Capitaluri
- 9.370 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 34.480 lei
- Venituri totale
- 41.240 lei
- Cheltuieli totale
- 31.618 lei
- Profit brut
- 9.622 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 8.082 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 3.060 lei
- Active circulante
- 24.922 lei
- Stocuri
- 18.595 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.327 lei
- Datorii
- 19.600 lei
- Capitaluri
- 8.382 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1392 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.2)
- 1412 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 1740 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.1)
- 1821 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.1)
- 1822 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.1)
- 5242 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.1)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (5)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Înmatriculare la registrul comerțului