STUDIO LEGALE CM & PARTNERS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Orșova, înmatriculată la 21 aprilie 1993.
Identitate
- Denumire legală
- STUDIO LEGALE CM & PARTNERS SRL
- CUI
- 3878821
- Nr. înmatriculare
- J1993000619259
- EUID
- ROONRC.J1993000619259
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 aprilie 1993
Sediu social
- Adresă
- Str. DIERNA, nr. 1, bl. 1, sc. A, et. 2, ap. 7, Municipiul Orșova, Mehedinți
- Localitate
- Municipiul Orșova, Mehedinți
- Cod poștal
- 1543
Contact
- Telefon
- 0252 360 095
- Fax
- 0357 814 355
Telefon declarat la ANAF, actualizat la 5 septembrie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 2 sept)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- da (din 8 sept)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 24.07.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 5 sept
Reprezentanți
- ID SRL — administrator
- CARPENTARI MARCO — reprezentant administrator persoana juridica
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Mehedinți.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -69.777 lei | 1 | 525.929 lei | 249.685 lei | 276.244 lei |
| 2024 | — | -120.334 lei | 1 | 525.994 lei | 179.973 lei | 346.021 lei |
| 2023 | 426.116 lei | 312.288 lei | 1 | 526.056 lei | 59.701 lei | 466.355 lei |
| 2022 | 11.599 lei | 170 lei | 1 | 155.321 lei | 1.254 lei | 154.067 lei |
| 2021 | 4.701 lei | 4.016 lei | — | 172.717 lei | 18.820 lei | 153.897 lei |
| 2020 | — | -546 lei | — | 168.563 lei | 18.682 lei | 149.881 lei |
| 2019 | 30.233 lei | 28.553 lei | — | 169.578 lei | 19.151 lei | 150.427 lei |
| 2018 | 15.030 lei | 10.777 lei | — | 140.856 lei | 18.982 lei | 121.874 lei |
| 2017 | 68.206 lei | 64.656 lei | 0 | 129.552 lei | 18.455 lei | 111.097 lei |
| 2016 | 90.147 lei | 24.998 lei | 0 | 100.298 lei | 35.403 lei | 64.895 lei |
| 2015 | 47.021 lei | 38.336 lei | — | 41.832 lei | 1.935 lei | 39.897 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 210 lei | 0 lei | 210 lei |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | — | 15.871 lei | 14.310 lei | 1.561 lei |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — | 15.871 lei | 14.310 lei | 1.561 lei |
| 2010 | 1.067 lei | -1.407 lei | — | 15.871 lei | 14.310 lei | 1.561 lei |
| 2009 | 26.121 lei | -1.028 lei | — | 24.409 lei | 21.441 lei | 2.968 lei |
| 2008 | 51.043 lei | -3.174 lei | — | 20.148 lei | 16.151 lei | 3.997 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 9 lei
- Cheltuieli totale
- 69.786 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 69.777 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 69.777 lei
- Active imobilizate
- 2.080 lei
- Active circulante
- 523.849 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 523.849 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 249.685 lei
- Capitaluri
- 276.244 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 120.334 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 120.334 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 120.334 lei
- Active imobilizate
- 2.145 lei
- Active circulante
- 523.849 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 523.849 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 179.973 lei
- Capitaluri
- 346.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 426.116 lei
- Venituri totale
- 426.116 lei
- Cheltuieli totale
- 109.652 lei
- Profit brut
- 316.464 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 312.288 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.210 lei
- Active circulante
- 523.846 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 523.846 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 59.701 lei
- Capitaluri
- 466.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0170 · Vânătoare, capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii (CAEN Rev.3)
- 0210 · Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN Rev.3)
- 0220 · Exploatarea forestieră (CAEN Rev.3)
- 0240 · Activități de servicii anexe silviculturii (CAEN Rev.3)
- 0312 · Pescuitul în ape dulci (CAEN Rev.3)
- 0812 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului (CAEN Rev.3)
- 1621 · Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn (CAEN Rev.3)
- 1622 · Fabricarea parchetului asamblat în panouri (CAEN Rev.3)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn (CAEN Rev.3)
- 1628 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.3)
- 2212 · Fabricarea altor produse din cauciuc (CAEN Rev.3)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 2829 · Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 2841 · Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului (CAEN Rev.3)
- 3312 · Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN Rev.3)
- 3511 · Producția de energie electrică din resurse neregenerabile (CAEN Rev.3)
- 3512 · Producția de energie electrică din resurse regenerabile (CAEN Rev.3)
- 3513 · Transportul energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 3514 · Distribuția energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 3600 · Captarea, tratarea și distribuția apei (CAEN Rev.3)
- 3700 · Colectarea și epurarea apelor uzate (CAEN Rev.3)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 69 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
- Stare
- întrerupere temporară de activitate (8 iul → 2 sept)
- funcțiune (2 sept → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Sunt afișate cele mai recente 14 din 22 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.