STROP DE RAI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 8 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- STROP DE RAI S.R.L.
- CUI
- 42745265
- Nr. înmatriculare
- J22/1503/2020
- EUID
- ROONRC.J22/1503/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- Brândușa, nr. 4, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700374
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ONOFREI COSMIN GEORGIAN — administrator
- ONOFREI RUXANDRA ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 320 din 414 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Iași, peste 23% dintre firmele clasei. Locul 19.841 din 25.162 în tot județul, și locul 17.650 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46.800 lei | 20.677 lei | 0 | 21.268 lei | 1.361 lei | 20.917 lei |
| 2024 | 33.047 lei | 14.343 lei | — | 44.275 lei | 1.624 lei | 42.651 lei |
| 2023 | 62.770 lei | 46.717 lei | — | 51.618 lei | 4.661 lei | 46.957 lei |
| 2022 | 13.751 lei | 12.605 lei | 0 | 11.868 lei | 665 lei | 11.203 lei |
| 2021 | 337 lei | -1.602 lei | 0 | 344 lei | 1.746 lei | -1.402 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.800 lei
- Venituri totale
- 47.023 lei
- Cheltuieli totale
- 22.493 lei
- Profit brut
- 24.530 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.677 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.228 lei
- Active circulante
- 17.040 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 683 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.357 lei
- Datorii
- 1.361 lei
- Capitaluri
- 20.917 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.047 lei
- Venituri totale
- 33.968 lei
- Cheltuieli totale
- 16.893 lei
- Profit brut
- 17.075 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.343 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.456 lei
- Active circulante
- 35.819 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.121 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.698 lei
- Datorii
- 1.624 lei
- Capitaluri
- 42.651 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.770 lei
- Venituri totale
- 63.727 lei
- Cheltuieli totale
- 8.098 lei
- Profit brut
- 55.629 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.717 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.618 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.588 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.030 lei
- Datorii
- 4.661 lei
- Capitaluri
- 46.957 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.751 lei
- Venituri totale
- 13.751 lei
- Cheltuieli totale
- 741 lei
- Profit brut
- 13.010 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.605 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.868 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.833 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.035 lei
- Datorii
- 665 lei
- Capitaluri
- 11.203 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 337 lei
- Venituri totale
- 341 lei
- Cheltuieli totale
- 1.933 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.592 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.602 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 344 lei
- Stocuri
- 218 lei
- Creanțe
- 150 lei
- Casa și conturi la bănci
- -24 lei
- Datorii
- 1.746 lei
- Capitaluri
- -1.402 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului