Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

STREET GROOVE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 23 ianuarie 2020.

Identitate

Denumire legală
STREET GROOVE S.R.L.
CUI
42152047
Nr. înmatriculare
J12/237/2020
EUID
ROONRC.J12/237/2020
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
23 ianuarie 2020

Sediu social

Adresă
SERGIU CELIBIDACHE, nr. 2-4, ap. bl. Casa 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Localitate
Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 28 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 23.01.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BĂRĂIAN BOGDAN — administrator
  • LUNGU MARIA ANDREEA — administrator
  • NUȚ ALEXANDRU CRISTOF — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
118 mii lei02020: 48 mii lei2021: 78 mii lei2022: 118 mii lei2023: 57 mii lei2024: 88 mii lei2025: 101 mii lei202020212022202320242025
Rezultat net
50 mii lei0-31 mii lei2020: -14 mii lei2021: 3 mii lei2022: 50 mii lei2023: -31 mii lei2024: -2 mii lei2025: 23 mii lei202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 53 din 102 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8552, județul Cluj, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 28.325 din 42.438 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 15%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025101.194 lei23.348 lei91.784 lei62.126 lei29.658 lei
202488.313 lei-2.049 lei36.318 lei30.008 lei6.310 lei
202357.322 lei-31.044 lei30.690 lei22.331 lei8.359 lei
2022118.052 lei50.067 lei57.517 lei18.115 lei39.402 lei
202178.265 lei2.738 lei30.120 lei40.784 lei-10.664 lei
202048.407 lei-13.612 lei22.130 lei35.532 lei-13.402 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
101.194 lei
Venituri totale
101.271 lei
Cheltuieli totale
76.721 lei
Profit brut
24.550 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
23.348 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
15.932 lei
Active circulante
75.852 lei
Stocuri
Creanțe
36.634 lei
Casa și conturi la bănci
39.218 lei
Datorii
62.126 lei
Capitaluri
29.658 lei
Capital subscris vărsat
210 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
88.313 lei
Venituri totale
88.342 lei
Cheltuieli totale
90.276 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
1.934 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
2.049 lei
Active imobilizate
12.007 lei
Active circulante
24.311 lei
Stocuri
Creanțe
4.620 lei
Casa și conturi la bănci
19.691 lei
Datorii
30.008 lei
Capitaluri
6.310 lei
Capital subscris vărsat
210 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
57.322 lei
Venituri totale
57.335 lei
Cheltuieli totale
88.379 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
31.044 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
31.044 lei
Active imobilizate
12.007 lei
Active circulante
18.683 lei
Stocuri
Creanțe
905 lei
Casa și conturi la bănci
17.778 lei
Datorii
22.331 lei
Capitaluri
8.359 lei
Capital subscris vărsat
210 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑