STRATEGO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 9 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- STRATEGO S.R.L.
- CUI
- 45411502
- Nr. înmatriculare
- J2023021270407
- EUID
- ROONRC.J2023021270407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- FABRICII, nr. 47, et. 6, ap. 1, Tronson B, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 60821
Contact
- Telefon
- 0736 361 045
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 28 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 3 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 08.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- JIANU ANDREI BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 609.481 lei | 144.149 lei | 2 | 254.438 lei | 92.537 lei | 161.901 lei |
| 2023 | 2.500 lei | -10.255 lei | — | 53.659 lei | 35.907 lei | 17.752 lei |
| 2022 | 151.540 lei | 131.127 lei | 1 | 164.344 lei | 28.557 lei | 135.787 lei |
| 2021 | 4.460 lei | 4.460 lei | — | 4.860 lei | 200 lei | 4.660 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 609.481 lei
- Venituri totale
- 609.674 lei
- Cheltuieli totale
- 438.558 lei
- Profit brut
- 171.116 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 144.149 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.851 lei
- Active circulante
- 227.587 lei
- Stocuri
- 4.866 lei
- Creanțe
- 62.283 lei
- Casa și conturi la bănci
- 160.438 lei
- Datorii
- 92.537 lei
- Capitaluri
- 161.901 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.500 lei
- Venituri totale
- 2.500 lei
- Cheltuieli totale
- 12.755 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.255 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.255 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 53.659 lei
- Stocuri
- 6.000 lei
- Creanțe
- 31.206 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.453 lei
- Datorii
- 35.907 lei
- Capitaluri
- 17.752 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.540 lei
- Venituri totale
- 151.540 lei
- Cheltuieli totale
- 17.053 lei
- Profit brut
- 134.487 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 131.127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 164.344 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 144.132 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.212 lei
- Datorii
- 28.557 lei
- Capitaluri
- 135.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021