STOCK AFFARY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Tecuci, înmatriculată la 31 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- STOCK AFFARY SRL
- CUI
- 38424739
- Nr. înmatriculare
- J2017001809170
- EUID
- ROONRC.J2017001809170
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- TEILOR, nr. 9, bl. D4, sc. 1, et. 2, ap. 10, camera 2, Municipiul Tecuci, Galați
- Localitate
- Municipiul Tecuci, Galați
- Cod poștal
- 805300
Contact
- Telefon
- 0770 326 879
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 9 aprilie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GAVRILIŢĂ ALINA-GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 120 din 136 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2511, județul Galați, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 11.093 din 13.743 în tot județul, și locul 3.235 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 61%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.882 lei | -357.659 lei | 2 | 643.945 lei | 1.293.866 lei | -649.921 lei |
| 2024 | 98.237 lei | -302.929 lei | 4 | 563.811 lei | 856.073 lei | -292.262 lei |
| 2023 | 345.446 lei | -125.767 lei | 5 | 558.336 lei | 547.669 lei | 10.667 lei |
| 2022 | 464.628 lei | 37.078 lei | 6 | 352.823 lei | 216.389 lei | 136.434 lei |
| 2021 | 351.726 lei | -57.112 lei | 5 | 530.340 lei | 230.984 lei | 299.356 lei |
| 2020 | 452.029 lei | 127.461 lei | 6 | 483.465 lei | 126.997 lei | 356.468 lei |
| 2019 | 437.087 lei | 255.723 lei | 3 | 365.949 lei | 136.942 lei | 229.007 lei |
| 2018 | 39.386 lei | -13.773 lei | 1 | 72.985 lei | 99.701 lei | -26.716 lei |
| 2017 | — | -13.143 lei | 1 | 65.558 lei | 78.501 lei | -12.943 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.882 lei
- Venituri totale
- 66.138 lei
- Cheltuieli totale
- 423.418 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 357.280 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 357.659 lei
- Active imobilizate
- 76.571 lei
- Active circulante
- 567.374 lei
- Stocuri
- 153.535 lei
- Creanțe
- 147.228 lei
- Casa și conturi la bănci
- 266.611 lei
- Datorii
- 1.293.866 lei
- Capitaluri
- -649.921 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.237 lei
- Venituri totale
- 99.720 lei
- Cheltuieli totale
- 401.562 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 301.842 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 302.929 lei
- Active imobilizate
- 82.427 lei
- Active circulante
- 481.384 lei
- Stocuri
- 151.030 lei
- Creanțe
- 112.612 lei
- Casa și conturi la bănci
- 217.742 lei
- Datorii
- 856.073 lei
- Capitaluri
- -292.262 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 345.446 lei
- Venituri totale
- 345.446 lei
- Cheltuieli totale
- 467.827 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 122.381 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 125.767 lei
- Active imobilizate
- 107.684 lei
- Active circulante
- 450.652 lei
- Stocuri
- 148.247 lei
- Creanțe
- 112.612 lei
- Casa și conturi la bănci
- 189.793 lei
- Datorii
- 547.669 lei
- Capitaluri
- 10.667 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 30 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului