STM ELITE REZIDENTIAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 12 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- STM ELITE REZIDENTIAL S.R.L.
- CUI
- 42014265
- Nr. înmatriculare
- J2019017019408
- EUID
- ROONRC.J2019017019408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- ECONOMU ATANASE STOICESCU, nr. 23B, CAM.3, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 60765
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 16 dec)
- Inactiv fiscal
- da (din 16 dec)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STOICA ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -63.474 lei | 1 | 1.315.844 lei | 570.878 lei | 744.966 lei |
| 2024 | — | -73.324 lei | 1 | 1.317.415 lei | 508.974 lei | 808.441 lei |
| 2023 | 6.303 lei | -52.046 lei | 1 | 1.324.010 lei | 442.246 lei | 881.764 lei |
| 2022 | — | -7.994 lei | 1 | 1.308.774 lei | 374.964 lei | 933.810 lei |
| 2021 | 2.582.842 lei | 962.509 lei | — | 1.302.047 lei | 360.244 lei | 941.803 lei |
| 2020 | — | -20.409 lei | — | 1.576.296 lei | 1.597.002 lei | -20.706 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 63.474 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 63.474 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 63.474 lei
- Active imobilizate
- 1.278.563 lei
- Active circulante
- 37.281 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.530 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.751 lei
- Datorii
- 570.878 lei
- Capitaluri
- 744.966 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 73.324 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 73.324 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 73.324 lei
- Active imobilizate
- 1.278.563 lei
- Active circulante
- 38.852 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34.177 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.675 lei
- Datorii
- 508.974 lei
- Capitaluri
- 808.441 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.303 lei
- Venituri totale
- 6.303 lei
- Cheltuieli totale
- 58.289 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 51.986 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.046 lei
- Active imobilizate
- 1.278.563 lei
- Active circulante
- 45.447 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.192 lei
- Datorii
- 442.246 lei
- Capitaluri
- 881.764 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 24.116 lei
- Cheltuieli totale
- 32.110 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.994 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.994 lei
- Active imobilizate
- 1.278.563 lei
- Active circulante
- 30.211 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.590 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.621 lei
- Datorii
- 374.964 lei
- Capitaluri
- 933.810 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.582.842 lei
- Venituri totale
- 2.582.842 lei
- Cheltuieli totale
- 1.550.597 lei
- Profit brut
- 1.032.245 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 962.509 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.254.446 lei
- Active circulante
- 47.601 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.745 lei
- Datorii
- 360.244 lei
- Capitaluri
- 941.803 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 20.409 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.409 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.409 lei
- Active imobilizate
- 1.563.346 lei
- Active circulante
- 12.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.761 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.189 lei
- Datorii
- 1.597.002 lei
- Capitaluri
- -20.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului