STICLA LUX EXPERT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Pantelimon, înmatriculată la 1 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- STICLA LUX EXPERT S.R.L.
- CUI
- 42713220
- Nr. înmatriculare
- J23/2547/2020
- EUID
- ROONRC.J23/2547/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- GORJ, nr. 10, Camera nr. 1, Oraș Pantelimon, Ilfov
- Localitate
- Oraș Pantelimon, Ilfov
- Cod poștal
- 77145
Contact
- Telefon
- 0737 470 971
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 ianuarie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VECHIU VITALIE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 90 din 186 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4399, județul Ilfov, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 15.556 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 34%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 392.491 lei | 317.116 lei | 1 | 374.781 lei | 56.465 lei | 318.316 lei |
| 2024 | 292.202 lei | 196.749 lei | 2 | 201.705 lei | 3.756 lei | 197.949 lei |
| 2023 | 298.156 lei | 181.332 lei | 2 | 235.569 lei | 53.037 lei | 182.532 lei |
| 2022 | 280.353 lei | 201.544 lei | 2 | 274.201 lei | 71.457 lei | 202.744 lei |
| 2021 | 280.866 lei | 217.045 lei | 2 | 262.203 lei | 44.158 lei | 218.045 lei |
| 2020 | 289.039 lei | 90.806 lei | 1 | 123.089 lei | 31.283 lei | 91.806 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 392.491 lei
- Venituri totale
- 392.491 lei
- Cheltuieli totale
- 69.554 lei
- Profit brut
- 322.937 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 317.116 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 374.781 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 341.303 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.478 lei
- Datorii
- 56.465 lei
- Capitaluri
- 318.316 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.202 lei
- Venituri totale
- 292.202 lei
- Cheltuieli totale
- 92.530 lei
- Profit brut
- 199.672 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 196.749 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 201.705 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 155.122 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.583 lei
- Datorii
- 3.756 lei
- Capitaluri
- 197.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.156 lei
- Venituri totale
- 298.156 lei
- Cheltuieli totale
- 113.844 lei
- Profit brut
- 184.312 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 181.332 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 235.569 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 185.728 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.841 lei
- Datorii
- 53.037 lei
- Capitaluri
- 182.532 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului