STIAL THERM CASA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Buhuși, Oraș Buhuși, înmatriculată la 23 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- STIAL THERM CASA S.R.L.
- CUI
- 45843306
- Nr. înmatriculare
- J4/489/2022
- EUID
- ROONRC.J4/489/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- SIRETULUI, bl. 2, sc. A, ap. 12, Loc. Buhuși, Oraș Buhuși, Bacău
- Localitate
- Loc. Buhuși, Oraș Buhuși, Bacău
- Cod poștal
- 605100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BRAȘOVEANU IONEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 58 din 61 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4332, județul Bacău, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 12.637 din 14.204 în tot județul, și locul 5.012 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.340 lei | 1.457 lei | 1 | 13.179 lei | 4.277 lei | 8.902 lei |
| 2024 | 13.086 lei | 2.051 lei | 1 | 10.819 lei | 3.374 lei | 7.445 lei |
| 2023 | 26.156 lei | 1.326 lei | 1 | 5.465 lei | 71 lei | 5.394 lei |
| 2022 | 48.918 lei | 3.868 lei | 1 | 5.435 lei | 1.367 lei | 4.068 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.340 lei
- Venituri totale
- 17.340 lei
- Cheltuieli totale
- 15.605 lei
- Profit brut
- 1.735 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.457 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.179 lei
- Stocuri
- 11.287 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.892 lei
- Datorii
- 4.277 lei
- Capitaluri
- 8.902 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.086 lei
- Venituri totale
- 13.086 lei
- Cheltuieli totale
- 10.644 lei
- Profit brut
- 2.442 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.051 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.819 lei
- Stocuri
- 8.808 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.011 lei
- Datorii
- 3.374 lei
- Capitaluri
- 7.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.156 lei
- Venituri totale
- 26.156 lei
- Cheltuieli totale
- 24.577 lei
- Profit brut
- 1.579 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.326 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.465 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 88 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.377 lei
- Datorii
- 71 lei
- Capitaluri
- 5.394 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului