STEPA CARE MEDICAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 31 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- STEPA CARE MEDICAL S.R.L.
- CUI
- 45553795
- Nr. înmatriculare
- J12/454/2022
- EUID
- ROONRC.J12/454/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- RĂZOARE, nr. 7, sc. 1, ap. 36, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȘTEPA CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.240 lei | — | 776 lei | 1.776 lei | -1.000 lei |
| 2024 | 46.284 lei | 19.787 lei | 1 | 20.027 lei | 0 lei | 20.027 lei |
| 2023 | 87.324 lei | 45.150 lei | 1 | 49.023 lei | 3.633 lei | 45.390 lei |
| 2022 | 38.137 lei | 35.659 lei | 1 | 36.580 lei | 721 lei | 35.859 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.240 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.240 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.240 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 776 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 631 lei
- Datorii
- 1.776 lei
- Capitaluri
- -1.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.284 lei
- Venituri totale
- 46.284 lei
- Cheltuieli totale
- 23.902 lei
- Profit brut
- 22.382 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.787 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.027 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.454 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.573 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 20.027 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.324 lei
- Venituri totale
- 87.324 lei
- Cheltuieli totale
- 41.300 lei
- Profit brut
- 46.024 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.150 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.023 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.633 lei
- Datorii
- 3.633 lei
- Capitaluri
- 45.390 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului