STEN IMPEX SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Hodișu, Comuna Poieni, înmatriculată la 19 martie 1996.
Identitate
- Denumire legală
- STEN IMPEX SRL
- CUI
- 8262007
- Nr. înmatriculare
- J12/510/1996
- EUID
- ROONRC.J12/510/1996
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 martie 1996
Sediu social
- Adresă
- nr. 64, Sat Hodișu, Comuna Poieni, Cluj
- Localitate
- Sat Hodișu, Comuna Poieni, Cluj
- Cod poștal
- 3535
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.03.1996
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- COBE MARINEL SORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 432 din 1.543 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Cluj, peste 72% dintre firmele clasei. Locul 7.633 din 42.640 în tot județul, și locul 6.386 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.011.347 lei | 8.334 lei | 3 | 551.338 lei | 326.188 lei | 225.150 lei |
| 2024 | 1.020.000 lei | 15.816 lei | 3 | 587.832 lei | 371.015 lei | 216.817 lei |
| 2023 | 990.977 lei | 50.272 lei | 3 | 764.368 lei | 363.367 lei | 401.001 lei |
| 2022 | 1.116.258 lei | 78.411 lei | 4 | 679.786 lei | 329.057 lei | 350.729 lei |
| 2021 | 1.148.905 lei | 33.626 lei | 3 | 559.920 lei | 287.603 lei | 272.317 lei |
| 2020 | 786.176 lei | 11.341 lei | 4 | 603.247 lei | 364.556 lei | 238.691 lei |
| 2019 | 946.288 lei | 68.718 lei | 5 | 508.569 lei | 281.220 lei | 227.349 lei |
| 2018 | 840.989 lei | 26.484 lei | 4 | 364.031 lei | 205.399 lei | 158.632 lei |
| 2017 | 698.258 lei | 612 lei | 5 | 437.145 lei | 304.997 lei | 132.148 lei |
| 2016 | 671.625 lei | 17.353 lei | 6 | 367.607 lei | 236.071 lei | 131.536 lei |
| 2015 | 892.937 lei | 39.933 lei | 4 | 474.777 lei | 262.094 lei | 212.683 lei |
| 2014 | 765.013 lei | 8.254 lei | 5 | 337.734 lei | 164.984 lei | 172.750 lei |
| 2013 | 395.196 lei | 1.352 lei | 5 | 514.854 lei | 350.358 lei | 164.496 lei |
| 2012 | 391.002 lei | 2.309 lei | 5 | 353.543 lei | 190.399 lei | 163.144 lei |
| 2011 | 500.924 lei | 7.166 lei | 3 | 569.492 lei | 423.032 lei | 160.835 lei |
| 2010 | 418.326 lei | 20.027 lei | 2 | 515.561 lei | 376.267 lei | 153.669 lei |
| 2009 | 324.805 lei | 15.644 lei | 3 | 510.648 lei | 391.382 lei | 133.641 lei |
| 2008 | 407.077 lei | 18.435 lei | 1 | 505.160 lei | 387.163 lei | 117.997 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.011.347 lei
- Venituri totale
- 1.120.411 lei
- Cheltuieli totale
- 1.110.881 lei
- Profit brut
- 9.530 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.334 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 250.797 lei
- Active circulante
- 300.541 lei
- Stocuri
- 219.667 lei
- Creanțe
- 29.771 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.103 lei
- Datorii
- 326.188 lei
- Capitaluri
- 225.150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.020.000 lei
- Venituri totale
- 1.020.326 lei
- Cheltuieli totale
- 1.001.584 lei
- Profit brut
- 18.742 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.816 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 257.615 lei
- Active circulante
- 330.217 lei
- Stocuri
- 200.672 lei
- Creanțe
- 96.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.845 lei
- Datorii
- 371.015 lei
- Capitaluri
- 216.817 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 990.977 lei
- Venituri totale
- 1.056.829 lei
- Cheltuieli totale
- 997.595 lei
- Profit brut
- 59.234 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.272 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 293.725 lei
- Active circulante
- 470.643 lei
- Stocuri
- 291.705 lei
- Creanțe
- 80.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 98.543 lei
- Datorii
- 363.367 lei
- Capitaluri
- 401.001 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.116.258 lei
- Venituri totale
- 1.320.835 lei
- Cheltuieli totale
- 1.232.586 lei
- Profit brut
- 88.249 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.411 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 311.007 lei
- Active circulante
- 368.779 lei
- Stocuri
- 258.042 lei
- Creanțe
- 48.863 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.874 lei
- Datorii
- 329.057 lei
- Capitaluri
- 350.729 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.148.905 lei
- Venituri totale
- 1.224.871 lei
- Cheltuieli totale
- 1.180.238 lei
- Profit brut
- 44.633 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.626 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 305.825 lei
- Active circulante
- 254.095 lei
- Stocuri
- 81.231 lei
- Creanțe
- 93.281 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.583 lei
- Datorii
- 287.603 lei
- Capitaluri
- 272.317 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 786.176 lei
- Venituri totale
- 786.179 lei
- Cheltuieli totale
- 766.976 lei
- Profit brut
- 19.203 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.341 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 331.807 lei
- Active circulante
- 271.440 lei
- Stocuri
- 98.659 lei
- Creanțe
- 74.763 lei
- Casa și conturi la bănci
- 98.018 lei
- Datorii
- 364.556 lei
- Capitaluri
- 238.691 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 946.288 lei
- Venituri totale
- 947.435 lei
- Cheltuieli totale
- 869.248 lei
- Profit brut
- 78.187 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.718 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 369.217 lei
- Active circulante
- 139.352 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 98.827 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.525 lei
- Datorii
- 281.220 lei
- Capitaluri
- 227.349 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 840.989 lei
- Venituri totale
- 841.568 lei
- Cheltuieli totale
- 806.675 lei
- Profit brut
- 34.893 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.484 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 216.636 lei
- Active circulante
- 147.395 lei
- Stocuri
- 37.651 lei
- Creanțe
- 46.718 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.026 lei
- Datorii
- 205.399 lei
- Capitaluri
- 158.632 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 698.258 lei
- Venituri totale
- 751.182 lei
- Cheltuieli totale
- 743.565 lei
- Profit brut
- 7.617 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 612 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 236.496 lei
- Active circulante
- 200.649 lei
- Stocuri
- 53.747 lei
- Creanțe
- 140.239 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.663 lei
- Datorii
- 304.997 lei
- Capitaluri
- 132.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 671.625 lei
- Venituri totale
- 671.625 lei
- Cheltuieli totale
- 650.967 lei
- Profit brut
- 20.658 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.353 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 239.174 lei
- Active circulante
- 128.433 lei
- Stocuri
- 9.035 lei
- Creanțe
- 100.546 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.852 lei
- Datorii
- 236.071 lei
- Capitaluri
- 131.536 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 892.937 lei
- Venituri totale
- 951.005 lei
- Cheltuieli totale
- 903.466 lei
- Profit brut
- 47.539 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.933 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 263.849 lei
- Active circulante
- 210.928 lei
- Stocuri
- 13.291 lei
- Creanțe
- 92.998 lei
- Casa și conturi la bănci
- 104.639 lei
- Datorii
- 262.094 lei
- Capitaluri
- 212.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 765.013 lei
- Venituri totale
- 765.073 lei
- Cheltuieli totale
- 755.247 lei
- Profit brut
- 9.826 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.254 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 198.351 lei
- Active circulante
- 139.383 lei
- Stocuri
- 52.114 lei
- Creanțe
- 66.813 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.456 lei
- Datorii
- 164.984 lei
- Capitaluri
- 172.750 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 395.196 lei
- Venituri totale
- 395.228 lei
- Cheltuieli totale
- 393.619 lei
- Profit brut
- 1.609 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.352 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 213.922 lei
- Active circulante
- 300.932 lei
- Stocuri
- 189.527 lei
- Creanțe
- 107.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.205 lei
- Datorii
- 350.358 lei
- Capitaluri
- 164.496 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 391.002 lei
- Venituri totale
- 391.013 lei
- Cheltuieli totale
- 388.352 lei
- Profit brut
- 2.661 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.309 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 173.346 lei
- Active circulante
- 180.197 lei
- Stocuri
- 133.414 lei
- Creanțe
- 40.309 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.474 lei
- Datorii
- 190.399 lei
- Capitaluri
- 163.144 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 500.924 lei
- Venituri totale
- 500.932 lei
- Cheltuieli totale
- 492.401 lei
- Profit brut
- 8.531 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.166 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 225.136 lei
- Active circulante
- 344.356 lei
- Stocuri
- 210.465 lei
- Creanțe
- 83.187 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.704 lei
- Datorii
- 423.032 lei
- Capitaluri
- 160.835 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 418.326 lei
- Venituri totale
- 418.345 lei
- Cheltuieli totale
- 392.960 lei
- Profit brut
- 25.385 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 20.027 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 269.384 lei
- Active circulante
- 246.177 lei
- Stocuri
- 131.494 lei
- Creanțe
- 43.712 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.971 lei
- Datorii
- 376.267 lei
- Capitaluri
- 153.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 324.805 lei
- Venituri totale
- 324.865 lei
- Cheltuieli totale
- 304.888 lei
- Profit brut
- 19.977 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 15.644 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 310.103 lei
- Active circulante
- 200.545 lei
- Stocuri
- 37.531 lei
- Creanțe
- 56.195 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.819 lei
- Datorii
- 391.382 lei
- Capitaluri
- 133.641 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 407.077 lei
- Venituri totale
- 407.153 lei
- Cheltuieli totale
- 385.207 lei
- Profit brut
- 21.946 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 18.435 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 309.894 lei
- Active circulante
- 195.266 lei
- Stocuri
- 20.822 lei
- Creanțe
- 88.536 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.908 lei
- Datorii
- 387.163 lei
- Capitaluri
- 117.997 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 0210 · Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN Rev.2)
- 0220 · Exploatarea forestieră (CAEN Rev.2)
- 0230 · Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană (CAEN Rev.2)
- 0240 · Activități de servicii anexe silviculturii (CAEN Rev.2)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 1622 · Fabricarea parchetului asamblat în panouri (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4671 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1999
- Înregistrare în scopuri de TVA
1996
- Înmatriculare la registrul comerțului