STEFPAM LGD MOB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 31 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- STEFPAM LGD MOB S.R.L.
- CUI
- 40538123
- Nr. înmatriculare
- J2019000547226
- EUID
- ROONRC.J2019000547226
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- Mircea cel Bătrân, nr. 3, bl. O2, sc. C, et. 4, ap. 17, camera 1, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700639
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ISTRATE MARIAN DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 33 din 78 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3109, județul Iași, peste 59% dintre firmele clasei. Locul 11.202 din 25.162 în tot județul, și locul 8.574 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 287.286 lei | 5.337 lei | 1 | 412.271 lei | 404.932 lei | 7.339 lei |
| 2024 | 268.523 lei | -28.034 lei | 1 | 485.228 lei | 482.764 lei | 2.002 lei |
| 2023 | 297.800 lei | 25.602 lei | 1 | 178.991 lei | 148.493 lei | 30.036 lei |
| 2022 | 184.923 lei | 3.954 lei | 1 | 22.993 lei | 17.058 lei | 4.434 lei |
| 2021 | 162.670 lei | 37.871 lei | 1 | 48.526 lei | 7.289 lei | 38.351 lei |
| 2020 | 93.020 lei | 11.893 lei | — | 28.542 lei | 11.615 lei | 12.772 lei |
| 2019 | 41.410 lei | 479 lei | — | 6.358 lei | 5.479 lei | 879 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 287.286 lei
- Venituri totale
- 297.950 lei
- Cheltuieli totale
- 289.797 lei
- Profit brut
- 8.153 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.337 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 397.219 lei
- Active circulante
- 15.052 lei
- Stocuri
- 6.323 lei
- Creanțe
- 6.577 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.152 lei
- Datorii
- 404.932 lei
- Capitaluri
- 7.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 268.523 lei
- Venituri totale
- 267.640 lei
- Cheltuieli totale
- 293.351 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.711 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.034 lei
- Active imobilizate
- 459.491 lei
- Active circulante
- 25.737 lei
- Stocuri
- 10.389 lei
- Creanțe
- 14.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 448 lei
- Datorii
- 482.764 lei
- Capitaluri
- 2.002 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.800 lei
- Venituri totale
- 300.061 lei
- Cheltuieli totale
- 271.832 lei
- Profit brut
- 28.229 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.602 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 153.320 lei
- Active circulante
- 25.671 lei
- Stocuri
- 18.372 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.299 lei
- Datorii
- 148.493 lei
- Capitaluri
- 30.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 184.923 lei
- Venituri totale
- 186.308 lei
- Cheltuieli totale
- 180.540 lei
- Profit brut
- 5.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.954 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.501 lei
- Active circulante
- 21.492 lei
- Stocuri
- 14.120 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.372 lei
- Datorii
- 17.058 lei
- Capitaluri
- 4.434 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.670 lei
- Venituri totale
- 169.463 lei
- Cheltuieli totale
- 129.429 lei
- Profit brut
- 40.034 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.871 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.885 lei
- Active circulante
- 45.641 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.210 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.431 lei
- Datorii
- 7.289 lei
- Capitaluri
- 38.351 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.020 lei
- Venituri totale
- 93.020 lei
- Cheltuieli totale
- 78.593 lei
- Profit brut
- 14.427 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.893 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.542 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 12.387 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.155 lei
- Datorii
- 11.615 lei
- Capitaluri
- 12.772 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.410 lei
- Venituri totale
- 64.410 lei
- Cheltuieli totale
- 62.099 lei
- Profit brut
- 2.311 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 479 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.358 lei
- Stocuri
- 1.588 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.770 lei
- Datorii
- 5.479 lei
- Capitaluri
- 879 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3103 · Fabricarea de saltele și somiere (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4665 · Comerț cu ridicata al mobilei de birou (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului