ȘTEF AMENAJĂRI DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Hotarului, Comuna Dragoslavele, înmatriculată la 22 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ȘTEF AMENAJĂRI DESIGN S.R.L.
- CUI
- 40474305
- Nr. înmatriculare
- J3/299/2019
- EUID
- ROONRC.J3/299/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- Valea Hotarului, nr. 153, Sat Valea Hotarului, Comuna Dragoslavele, Argeș
- Localitate
- Sat Valea Hotarului, Comuna Dragoslavele, Argeș
- Cod poștal
- 117376
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PRUNDARU PETRE-IZABEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 30 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8130, județul Argeș, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 8.880 din 20.151 în tot județul, și locul 5.191 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 41%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 295.959 lei | -36.830 lei | 2 | 184.717 lei | 139.875 lei | 47.918 lei |
| 2024 | 504.647 lei | 272.726 lei | 1 | 166.127 lei | 81.380 lei | 84.747 lei |
| 2023 | 395.700 lei | 294.807 lei | 1 | 319.709 lei | 24.385 lei | 295.324 lei |
| 2022 | 146.000 lei | 60.197 lei | 1 | 209.163 lei | 24.646 lei | 184.517 lei |
| 2021 | 85.600 lei | -13.374 lei | 1 | 129.619 lei | 5.299 lei | 124.320 lei |
| 2020 | 134.500 lei | 63.021 lei | 1 | 145.005 lei | 7.311 lei | 137.694 lei |
| 2019 | 125.640 lei | 74.473 lei | 1 | 75.918 lei | 1.245 lei | 74.673 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.959 lei
- Venituri totale
- 295.959 lei
- Cheltuieli totale
- 330.036 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.077 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.830 lei
- Active imobilizate
- 172.904 lei
- Active circulante
- 11.813 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.811 lei
- Datorii
- 139.875 lei
- Capitaluri
- 47.918 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 504.647 lei
- Venituri totale
- 504.647 lei
- Cheltuieli totale
- 221.453 lei
- Profit brut
- 283.194 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 272.726 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 166.127 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 87.057 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.070 lei
- Datorii
- 81.380 lei
- Capitaluri
- 84.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 395.700 lei
- Venituri totale
- 395.700 lei
- Cheltuieli totale
- 97.241 lei
- Profit brut
- 298.459 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 294.807 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 319.709 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 242.536 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.173 lei
- Datorii
- 24.385 lei
- Capitaluri
- 295.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.000 lei
- Venituri totale
- 146.000 lei
- Cheltuieli totale
- 83.540 lei
- Profit brut
- 62.460 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.197 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 209.163 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 164.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.063 lei
- Datorii
- 24.646 lei
- Capitaluri
- 184.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.600 lei
- Venituri totale
- 85.600 lei
- Cheltuieli totale
- 98.220 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.620 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.374 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 129.619 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 125.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.619 lei
- Datorii
- 5.299 lei
- Capitaluri
- 124.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.500 lei
- Venituri totale
- 134.500 lei
- Cheltuieli totale
- 69.086 lei
- Profit brut
- 65.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.021 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 145.005 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 138.805 lei
- Datorii
- 7.311 lei
- Capitaluri
- 137.694 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.640 lei
- Venituri totale
- 125.640 lei
- Cheltuieli totale
- 49.080 lei
- Profit brut
- 76.560 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 74.473 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 75.918 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 75.918 lei
- Datorii
- 1.245 lei
- Capitaluri
- 74.673 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului