STARSEED INSIGHTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Sărat, înmatriculată la 8 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- STARSEED INSIGHTS S.R.L.
- CUI
- 39969068
- Nr. înmatriculare
- J10/1008/2018
- EUID
- ROONRC.J10/1008/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- DR. EMIL IONESCU, bl. G2, et. 1, ap. 8, Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
- Cod poștal
- 125300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TATU ANA-MARIA — administrator
- TATU COSTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 57 din 69 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7020, județul Buzău, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 8.873 din 10.304 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.600 lei | 12.752 lei | — | 46.931 lei | 702 lei | 46.229 lei |
| 2024 | 21.600 lei | 17.604 lei | — | 49.500 lei | 1.023 lei | 48.477 lei |
| 2023 | 27.491 lei | 21.127 lei | — | 47.022 lei | 749 lei | 46.273 lei |
| 2022 | 12.272 lei | 9.237 lei | — | 63.769 lei | 2.134 lei | 61.635 lei |
| 2021 | 35.734 lei | 37.797 lei | — | 82.622 lei | 224 lei | 82.398 lei |
| 2020 | 31.137 lei | 19.722 lei | — | 81.654 lei | 375 lei | 71.600 lei |
| 2019 | 35.709 lei | 27.800 lei | — | 52.360 lei | 482 lei | 51.878 lei |
| 2018 | 30.613 lei | 23.878 lei | — | 25.000 lei | 922 lei | 24.078 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.600 lei
- Venituri totale
- 21.600 lei
- Cheltuieli totale
- 6.438 lei
- Profit brut
- 15.162 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.752 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 46.931 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 46.931 lei
- Datorii
- 702 lei
- Capitaluri
- 46.229 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.600 lei
- Venituri totale
- 21.600 lei
- Cheltuieli totale
- 643 lei
- Profit brut
- 20.957 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.604 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.500 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 49.500 lei
- Datorii
- 1.023 lei
- Capitaluri
- 48.477 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.491 lei
- Venituri totale
- 27.491 lei
- Cheltuieli totale
- 2.676 lei
- Profit brut
- 24.815 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 192 lei
- Active circulante
- 46.830 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 46.830 lei
- Datorii
- 749 lei
- Capitaluri
- 46.273 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.272 lei
- Venituri totale
- 12.272 lei
- Cheltuieli totale
- 2.667 lei
- Profit brut
- 9.605 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.237 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.493 lei
- Active circulante
- 61.276 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 558 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.718 lei
- Datorii
- 2.134 lei
- Capitaluri
- 61.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.734 lei
- Venituri totale
- 45.413 lei
- Cheltuieli totale
- 6.254 lei
- Profit brut
- 39.159 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.794 lei
- Active circulante
- 77.828 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 558 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.270 lei
- Datorii
- 224 lei
- Capitaluri
- 82.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.137 lei
- Venituri totale
- 31.137 lei
- Cheltuieli totale
- 10.481 lei
- Profit brut
- 20.656 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.722 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 81.654 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 81.654 lei
- Datorii
- 375 lei
- Capitaluri
- 71.600 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.709 lei
- Venituri totale
- 35.709 lei
- Cheltuieli totale
- 6.838 lei
- Profit brut
- 28.871 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.800 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.360 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 52.360 lei
- Datorii
- 482 lei
- Capitaluri
- 51.878 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.613 lei
- Venituri totale
- 30.613 lei
- Cheltuieli totale
- 5.817 lei
- Profit brut
- 24.796 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.878 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.000 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.000 lei
- Datorii
- 922 lei
- Capitaluri
- 24.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului