STAR CONCEPT MEDIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 19 septembrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- STAR CONCEPT MEDIA S.R.L.
- CUI
- 33603784
- Nr. înmatriculare
- J2014010877408
- EUID
- ROONRC.J2014010877408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 septembrie 2014
Sediu social
- Adresă
- LĂCRĂMIOAREI, nr. 29, bl. 18, et. M, ap. M6, CAMERA NR. 4, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32081
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.09.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU CRISTIAN FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 753 din 4.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, municipiul București, peste 83% dintre firmele clasei. Locul 33.294 din 132.982 în tot județul, și locul 97.362 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 821.385 lei | 49.004 lei | 0 | 127.654 lei | 478.745 lei | -351.091 lei |
| 2024 | 0 lei | -29.755 lei | 0 | 64.064 lei | 464.159 lei | -400.095 lei |
| 2023 | 0 lei | -30.276 lei | 0 | 51.555 lei | 421.895 lei | -370.340 lei |
| 2022 | 363.160 lei | 16.361 lei | 3 | 62.880 lei | 402.945 lei | -340.065 lei |
| 2021 | 89.119 lei | -38.399 lei | 1 | 131.013 lei | 487.438 lei | -356.425 lei |
| 2020 | 75.030 lei | -20.091 lei | 1 | 145.956 lei | 463.982 lei | -318.026 lei |
| 2019 | 331.854 lei | -72.767 lei | 4 | 177.930 lei | 475.865 lei | -297.935 lei |
| 2018 | 464.039 lei | 25.157 lei | 3 | 67.764 lei | 292.932 lei | -225.168 lei |
| 2017 | 112.268 lei | -82.317 lei | 2 | 19.917 lei | 270.242 lei | -250.325 lei |
| 2016 | 13.932 lei | -44.731 lei | 1 | 19.080 lei | 213.502 lei | -194.422 lei |
| 2015 | 106.384 lei | -119.241 lei | 3 | 32.503 lei | 182.195 lei | -149.692 lei |
| 2014 | 91.074 lei | -30.651 lei | 2 | 57.975 lei | 88.426 lei | -30.451 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 821.385 lei
- Venituri totale
- 821.385 lei
- Cheltuieli totale
- 767.247 lei
- Profit brut
- 54.138 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.004 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.513 lei
- Active circulante
- 91.141 lei
- Stocuri
- 3.542 lei
- Creanțe
- 13.910 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.689 lei
- Datorii
- 478.745 lei
- Capitaluri
- -351.091 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 1.022 lei
- Cheltuieli totale
- 30.777 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.755 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.755 lei
- Active imobilizate
- 35.313 lei
- Active circulante
- 28.751 lei
- Stocuri
- 3.542 lei
- Creanțe
- 24.543 lei
- Casa și conturi la bănci
- 666 lei
- Datorii
- 464.159 lei
- Capitaluri
- -400.095 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 30.276 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.276 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.276 lei
- Active imobilizate
- 29.533 lei
- Active circulante
- 22.022 lei
- Stocuri
- 3.542 lei
- Creanțe
- 17.707 lei
- Casa și conturi la bănci
- 773 lei
- Datorii
- 421.895 lei
- Capitaluri
- -370.340 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 363.160 lei
- Venituri totale
- 363.160 lei
- Cheltuieli totale
- 343.168 lei
- Profit brut
- 19.992 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.361 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42.638 lei
- Active circulante
- 20.242 lei
- Stocuri
- 3.542 lei
- Creanțe
- 13.035 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.665 lei
- Datorii
- 402.945 lei
- Capitaluri
- -340.065 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.119 lei
- Venituri totale
- 89.119 lei
- Cheltuieli totale
- 125.583 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.464 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 38.399 lei
- Active imobilizate
- 55.744 lei
- Active circulante
- 75.269 lei
- Stocuri
- 57.939 lei
- Creanțe
- 16.122 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.208 lei
- Datorii
- 487.438 lei
- Capitaluri
- -356.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.030 lei
- Venituri totale
- 75.030 lei
- Cheltuieli totale
- 94.371 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.341 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.091 lei
- Active imobilizate
- 68.850 lei
- Active circulante
- 77.106 lei
- Stocuri
- 67.773 lei
- Creanțe
- 8.586 lei
- Casa și conturi la bănci
- 747 lei
- Datorii
- 463.982 lei
- Capitaluri
- -318.026 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 331.854 lei
- Venituri totale
- 331.854 lei
- Cheltuieli totale
- 401.302 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 69.448 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 72.767 lei
- Active imobilizate
- 87.136 lei
- Active circulante
- 90.794 lei
- Stocuri
- 73.678 lei
- Creanțe
- 7.107 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.009 lei
- Datorii
- 475.865 lei
- Capitaluri
- -297.935 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 464.039 lei
- Venituri totale
- 464.039 lei
- Cheltuieli totale
- 434.242 lei
- Profit brut
- 29.797 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.157 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.798 lei
- Active circulante
- 65.966 lei
- Stocuri
- 48.582 lei
- Creanțe
- 1.376 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.008 lei
- Datorii
- 292.932 lei
- Capitaluri
- -225.168 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.268 lei
- Venituri totale
- 112.268 lei
- Cheltuieli totale
- 193.462 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 81.194 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 82.317 lei
- Active imobilizate
- 1.798 lei
- Active circulante
- 18.119 lei
- Stocuri
- 1.694 lei
- Creanțe
- 7.025 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.400 lei
- Datorii
- 270.242 lei
- Capitaluri
- -250.325 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.932 lei
- Venituri totale
- 15.125 lei
- Cheltuieli totale
- 59.548 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.423 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.731 lei
- Active imobilizate
- 1.798 lei
- Active circulante
- 17.282 lei
- Stocuri
- 14.702 lei
- Creanțe
- 1.713 lei
- Casa și conturi la bănci
- 867 lei
- Datorii
- 213.502 lei
- Capitaluri
- -194.422 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.384 lei
- Venituri totale
- 106.384 lei
- Cheltuieli totale
- 222.433 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 116.049 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 119.241 lei
- Active imobilizate
- 1.798 lei
- Active circulante
- 30.705 lei
- Stocuri
- 15.305 lei
- Creanțe
- 14.510 lei
- Casa și conturi la bănci
- 890 lei
- Datorii
- 182.195 lei
- Capitaluri
- -149.692 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 91.074 lei
- Venituri totale
- 91.074 lei
- Cheltuieli totale
- 118.993 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.919 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.651 lei
- Active imobilizate
- 1.798 lei
- Active circulante
- 56.177 lei
- Stocuri
- 29.739 lei
- Creanțe
- 7.030 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.408 lei
- Datorii
- 88.426 lei
- Capitaluri
- -30.451 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 1330 · Finisarea materialelor textile (CAEN Rev.2)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Înregistrări mai vechi (1)
2014
- Înmatriculare la registrul comerțului