STAGETRUCK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 10 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- STAGETRUCK S.R.L.
- CUI
- 49103831
- Nr. înmatriculare
- J2023001010384
- EUID
- ROONRC.J2023001010384
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- INDEPENDENȚEI, nr. 14A, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CÎRCEAG ION-CORNELIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 23 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9001, județul Vâlcea, peste 83% dintre firmele clasei. Locul 5.589 din 9.337 în tot județul, și locul 3.805 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 67%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 134.500 lei | 69.970 lei | 1 | 88.902 lei | 17.263 lei | 70.289 lei |
| 2024 | 80.500 lei | 28.219 lei | 1 | 50.914 lei | 8.625 lei | 39.319 lei |
| 2023 | 36.000 lei | 31.900 lei | 1 | 35.815 lei | 3.715 lei | 32.100 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.500 lei
- Venituri totale
- 136.121 lei
- Cheltuieli totale
- 64.843 lei
- Profit brut
- 71.278 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.970 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.275 lei
- Active circulante
- 74.627 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 68.150 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.477 lei
- Datorii
- 17.263 lei
- Capitaluri
- 70.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.500 lei
- Venituri totale
- 80.770 lei
- Cheltuieli totale
- 51.840 lei
- Profit brut
- 28.930 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.219 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.928 lei
- Active circulante
- 42.986 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 849 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.137 lei
- Datorii
- 8.625 lei
- Capitaluri
- 39.319 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.000 lei
- Venituri totale
- 36.000 lei
- Cheltuieli totale
- 3.747 lei
- Profit brut
- 32.253 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.900 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.815 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.815 lei
- Datorii
- 3.715 lei
- Capitaluri
- 32.100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului