STADT CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 11 decembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- STADT CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 49257474
- Nr. înmatriculare
- J2023002346321
- EUID
- ROONRC.J2023002346321
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 decembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- CÂMPULUI, nr. 7, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 550126
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.12.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BĂLCĂCEAN DAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 35 din 48 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4683, județul Sibiu, peste 29% dintre firmele clasei. Locul 5.084 din 15.771 în tot județul, și locul 5.623 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1.144%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 486.510 lei | -215.086 lei | 1 | 166.771 lei | 551.287 lei | -384.403 lei |
| 2024 | 39.093 lei | -171.410 lei | 1 | 12.870 lei | 182.188 lei | -169.318 lei |
| 2023 | 2.486 lei | 1.892 lei | — | 3.706 lei | 1.614 lei | 2.092 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 486.510 lei
- Venituri totale
- 486.510 lei
- Cheltuieli totale
- 701.596 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 215.086 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 215.086 lei
- Active imobilizate
- 89 lei
- Active circulante
- 166.682 lei
- Stocuri
- 51.272 lei
- Creanțe
- 102.973 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.437 lei
- Datorii
- 551.287 lei
- Capitaluri
- -384.403 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.093 lei
- Venituri totale
- 39.093 lei
- Cheltuieli totale
- 210.503 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 171.410 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 171.410 lei
- Active imobilizate
- 156 lei
- Active circulante
- 12.714 lei
- Stocuri
- 324 lei
- Creanțe
- 9.576 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.814 lei
- Datorii
- 182.188 lei
- Capitaluri
- -169.318 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.486 lei
- Venituri totale
- 2.486 lei
- Cheltuieli totale
- 250 lei
- Profit brut
- 2.236 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.892 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.055 lei
- Active circulante
- 2.651 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.486 lei
- Casa și conturi la bănci
- 165 lei
- Datorii
- 1.614 lei
- Capitaluri
- 2.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului