SSU TOP CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 5 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- SSU TOP CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 48440413
- Nr. înmatriculare
- J2023002890123
- EUID
- ROONRC.J2023002890123
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- PATAKI SAMUEL, nr. 8, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Contact
- Telefon
- 0737 563 969
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 septembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TISE ALINA AUGUSTA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 69 lei | — | 6.979 lei | 6.099 lei | 880 lei |
| 2024 | 2.000 lei | 514 lei | — | 7.695 lei | 6.884 lei | 811 lei |
| 2023 | 4.000 lei | 97 lei | — | 7.122 lei | 6.825 lei | 297 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.212 lei
- Cheltuieli totale
- 2.132 lei
- Profit brut
- 80 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.979 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.979 lei
- Datorii
- 6.099 lei
- Capitaluri
- 880 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.000 lei
- Venituri totale
- 2.000 lei
- Cheltuieli totale
- 1.410 lei
- Profit brut
- 590 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 514 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.695 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.695 lei
- Datorii
- 6.884 lei
- Capitaluri
- 811 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.000 lei
- Venituri totale
- 4.000 lei
- Cheltuieli totale
- 3.886 lei
- Profit brut
- 114 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 97 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85 lei
- Active circulante
- 7.037 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.037 lei
- Datorii
- 6.825 lei
- Capitaluri
- 297 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului