SSA ISCRU SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 19 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SSA ISCRU SERVICE S.R.L.
- CUI
- 45500286
- Nr. înmatriculare
- J35/210/2022
- EUID
- ROONRC.J35/210/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- SFINȚII APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL, nr. 13, bl. A41, sc. A, et. 3, ap. 9, CAM. 4, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300269
Contact
- Telefon
- 0734 559 756
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ISCRU ALEXANDRU — administrator
- OLARIU ALIN-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 258 din 357 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Timiș, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 23.177 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 21%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73.912 lei | -211 lei | — | 184.348 lei | 219.990 lei | -35.505 lei |
| 2024 | 93.283 lei | -1.970 lei | — | 14.143 lei | 49.647 lei | -35.294 lei |
| 2023 | 0 lei | -7.256 lei | 0 | 4.742 lei | 38.066 lei | -33.324 lei |
| 2022 | — | -26.268 lei | 1 | 5.900 lei | 31.968 lei | -26.068 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.912 lei
- Venituri totale
- 73.917 lei
- Cheltuieli totale
- 74.128 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 211 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 211 lei
- Active imobilizate
- 80.511 lei
- Active circulante
- 103.837 lei
- Stocuri
- 514 lei
- Creanțe
- 4.222 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99.101 lei
- Datorii
- 219.990 lei
- Capitaluri
- -35.505 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.283 lei
- Venituri totale
- 93.283 lei
- Cheltuieli totale
- 95.253 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.970 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.970 lei
- Active imobilizate
- 10.957 lei
- Active circulante
- 3.186 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.359 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.827 lei
- Datorii
- 49.647 lei
- Capitaluri
- -35.294 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 1 lei
- Cheltuieli totale
- 7.257 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.256 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.256 lei
- Active imobilizate
- 4.362 lei
- Active circulante
- 380 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 379 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 38.066 lei
- Capitaluri
- -33.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 11.110 lei
- Cheltuieli totale
- 37.045 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.935 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.268 lei
- Active imobilizate
- 5.477 lei
- Active circulante
- 423 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 377 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46 lei
- Datorii
- 31.968 lei
- Capitaluri
- -26.068 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3812 · Colectarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.2)
- 3831 · Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor (CAEN Rev.2)
- 3832 · Recuperarea materialelor reciclabile sortate (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4677 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului