SRS-ONLINE PIESE ORIGINALE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Bragadiru, înmatriculată la 8 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SRS-ONLINE PIESE ORIGINALE S.R.L.
- CUI
- 44565414
- Nr. înmatriculare
- J2021004224236
- EUID
- ROONRC.J2021004224236
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- EROILOR, nr. 8, Corp C, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Oraș Bragadiru, Ilfov
- Cod poștal
- 77025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STOIAN ROBERT-ŞTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 154 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4532, județul Ilfov, peste 97% dintre firmele clasei. Locul 4.456 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.029.051 lei | 10.855 lei | 1 | 1.554.725 lei | 1.227.156 lei | 327.569 lei |
| 2024 | 2.977.896 lei | 105.671 lei | 1 | 1.995.986 lei | 1.687.833 lei | 316.714 lei |
| 2023 | 3.400.355 lei | 142.361 lei | 3 | 1.192.559 lei | 981.819 lei | 211.042 lei |
| 2022 | 2.693.112 lei | 12.523 lei | 4 | 1.190.970 lei | 1.109.374 lei | 81.204 lei |
| 2021 | 769.490 lei | 23.681 lei | 4 | 442.356 lei | 373.675 lei | 68.681 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.029.051 lei
- Venituri totale
- 3.037.205 lei
- Cheltuieli totale
- 3.020.407 lei
- Profit brut
- 16.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.855 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 767.057 lei
- Active circulante
- 787.668 lei
- Stocuri
- 537.115 lei
- Creanțe
- 62.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 188.339 lei
- Datorii
- 1.227.156 lei
- Capitaluri
- 327.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.977.896 lei
- Venituri totale
- 2.977.896 lei
- Cheltuieli totale
- 2.854.068 lei
- Profit brut
- 123.828 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 105.671 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 606.579 lei
- Active circulante
- 1.389.407 lei
- Stocuri
- 665.466 lei
- Creanțe
- 596.782 lei
- Casa și conturi la bănci
- 127.159 lei
- Datorii
- 1.687.833 lei
- Capitaluri
- 316.714 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.400.355 lei
- Venituri totale
- 3.414.269 lei
- Cheltuieli totale
- 3.247.437 lei
- Profit brut
- 166.832 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 142.361 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50.436 lei
- Active circulante
- 1.142.123 lei
- Stocuri
- 840.359 lei
- Creanțe
- 34.666 lei
- Casa și conturi la bănci
- 267.098 lei
- Datorii
- 981.819 lei
- Capitaluri
- 211.042 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului