SRB COMMERCIAL SERVICES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 12 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SRB COMMERCIAL SERVICES S.R.L.
- CUI
- 38838765
- Nr. înmatriculare
- J2018001906405
- EUID
- ROONRC.J2018001906405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- DOBRENI, nr. 3, bl. P22, sc. 2, et. 4, ap. 30, CAMERA 1, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 62214
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 13 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BARBU SIMONA-GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3.338 din 3.436 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, municipiul București, peste 3% dintre firmele clasei. Locul 127.707 din 132.982 în tot județul, și locul 97.362 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -1.238 lei | 0 | 45.697 lei | 51.826 lei | -6.129 lei |
| 2024 | 0 lei | -2.562 lei | 0 | 46.272 lei | 51.163 lei | -4.891 lei |
| 2023 | 149.076 lei | 124.203 lei | 0 | 186.329 lei | 64.455 lei | 121.874 lei |
| 2021 | 0 lei | 1.162 lei | 0 | 249.777 lei | 248.748 lei | 1.029 lei |
| 2020 | 0 lei | -373 lei | 0 | 250.974 lei | 251.107 lei | -133 lei |
| 2019 | 310.752 lei | 292.815 lei | 0 | 553.045 lei | 259.990 lei | 293.055 lei |
| 2018 | 887.474 lei | 400.526 lei | 1 | 467.283 lei | 66.557 lei | 400.726 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 76 lei
- Cheltuieli totale
- 1.314 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.238 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.238 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 45.697 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 28.966 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.731 lei
- Datorii
- 51.826 lei
- Capitaluri
- -6.129 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.562 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.562 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.562 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 46.272 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 28.855 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.417 lei
- Datorii
- 51.163 lei
- Capitaluri
- -4.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 149.076 lei
- Venituri totale
- 149.076 lei
- Cheltuieli totale
- 1.215 lei
- Profit brut
- 147.861 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 124.203 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 197 lei
- Active circulante
- 186.132 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 181.368 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.764 lei
- Datorii
- 64.455 lei
- Capitaluri
- 121.874 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 4.153 lei
- Cheltuieli totale
- 2.874 lei
- Profit brut
- 1.279 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.162 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.483 lei
- Active circulante
- 247.294 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 7.195 lei
- Casa și conturi la bănci
- 240.099 lei
- Datorii
- 248.748 lei
- Capitaluri
- 1.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 7.628 lei
- Cheltuieli totale
- 7.798 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 170 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 373 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 250.974 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 6.611 lei
- Casa și conturi la bănci
- 244.363 lei
- Datorii
- 251.107 lei
- Capitaluri
- -133 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 310.752 lei
- Venituri totale
- 321.078 lei
- Cheltuieli totale
- 18.760 lei
- Profit brut
- 302.318 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 292.815 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 553.045 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 254.293 lei
- Casa și conturi la bănci
- 298.752 lei
- Datorii
- 259.990 lei
- Capitaluri
- 293.055 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 887.474 lei
- Venituri totale
- 889.697 lei
- Cheltuieli totale
- 480.294 lei
- Profit brut
- 409.403 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 400.526 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11 lei
- Active circulante
- 467.272 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 344.382 lei
- Casa și conturi la bănci
- 122.890 lei
- Datorii
- 66.557 lei
- Capitaluri
- 400.726 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului