Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

SPYMEX CLAN AUTO S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tîlvești, Comuna Drăguțești, înmatriculată la 10 octombrie 2018.

Identitate

Denumire legală
SPYMEX CLAN AUTO S.R.L.
CUI
39980236
Nr. înmatriculare
J18/840/2018
EUID
ROONRC.J18/840/2018
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
10 octombrie 2018

Sediu social

Adresă
Județeană, nr. 49, Sat Tîlvești, Comuna Drăguțești, Gorj
Cod poștal
217229

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 10.10.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • CIUCUR CLAUDIU-CRISTIAN — administrator
  • OLARU ANDREI-NICOLAE — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
297 mii lei02018: 49 mii lei2019: 221 mii lei2020: 256 mii lei2021: 297 mii lei2022: 88 mii lei2023: fără date2024: fără date2025: fără date20182019202020212022202320242025
Rezultat net
39 mii lei02018: 5 mii lei2019: 28 mii lei2020: 39 mii lei2021: 27 mii lei2022: 7 mii lei2023: 0 lei2024: 0 lei2025: 0 lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Gorj.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20250 lei0267.212 lei160.786 lei106.426 lei
20240 lei0267.212 lei160.786 lei106.426 lei
20230 lei0267.212 lei160.786 lei106.426 lei
202288.237 lei7.057 lei1267.212 lei160.786 lei106.426 lei
2021296.716 lei27.247 lei1267.626 lei168.257 lei99.369 lei
2020255.809 lei39.055 lei1197.064 lei124.942 lei72.122 lei
2019221.206 lei27.747 lei113.107 lei80.040 lei33.067 lei
201849.113 lei5.120 lei018.478 lei13.158 lei5.320 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
267.212 lei
Stocuri
266.006 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.206 lei
Datorii
160.786 lei
Capitaluri
106.426 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
267.212 lei
Stocuri
266.006 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.206 lei
Datorii
160.786 lei
Capitaluri
106.426 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
267.212 lei
Stocuri
266.006 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.206 lei
Datorii
160.786 lei
Capitaluri
106.426 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
88.237 lei
Venituri totale
97.916 lei
Cheltuieli totale
89.933 lei
Profit brut
7.983 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
7.057 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
267.212 lei
Stocuri
266.006 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.206 lei
Datorii
160.786 lei
Capitaluri
106.426 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
296.716 lei
Venituri totale
309.780 lei
Cheltuieli totale
279.566 lei
Profit brut
30.214 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
27.247 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
267.626 lei
Stocuri
266.283 lei
Creanțe
42 lei
Casa și conturi la bănci
1.301 lei
Datorii
168.257 lei
Capitaluri
99.369 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
255.809 lei
Venituri totale
255.809 lei
Cheltuieli totale
212.188 lei
Profit brut
43.621 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
39.055 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
197.064 lei
Stocuri
194.338 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
2.726 lei
Datorii
124.942 lei
Capitaluri
72.122 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
221.206 lei
Venituri totale
221.206 lei
Cheltuieli totale
186.823 lei
Profit brut
34.383 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
27.747 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
113.107 lei
Stocuri
108.028 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
5.079 lei
Datorii
80.040 lei
Capitaluri
33.067 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
49.113 lei
Venituri totale
49.113 lei
Cheltuieli totale
42.520 lei
Profit brut
6.593 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
5.120 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
18.478 lei
Stocuri
17.580 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
898 lei
Datorii
13.158 lei
Capitaluri
5.320 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

Contracte publice

  • 8 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2021) · valoare însumată de cel mult 8 mii lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Autoritatea contractantă

Ultimele 5 atribuiri

  1. Cumpărare directă

    Achizitie acumulatori pentru utilaj

    560 lei · COMUNA DRAGUTESTI · CPV 31434000-7 Acumulatori cu litiu (Rev.2)

  2. T3 2021Cumpărare directă nr. DA28573338

    Achizitie conform referat nr 8655/16,08,2021

    700 lei · COMUNA DRAGUTESTI · CPV 31434000-7 · Cumparare directa

  3. T3 2021Cumpărare directă nr. DA28616451

    Achizitie piese schimb , conform referat nr 8795/19.08.2021

    335 lei · COMUNA DRAGUTESTI · CPV 34330000-9 · Cumparare directa

  4. T4 2020Cumpărare directă nr. DA27030529

    PACHET FILTRE SI ULEI

    2.065 lei · COMUNA DRAGUTESTI · CPV 34330000-9 · Cumparare directa

  5. T3 2020Cumpărare directă nr. DA25969283

    Pachet consumabile auto

    890 lei · COMUNA DRAGUTESTI · CPV 34330000-9 · Cumparare directa

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 13 octombrie 2021 și 13 octombrie 2021. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

  • 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului