SPORTLINE INTERNATIONAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 20 martie 2009.
Identitate
- Denumire legală
- SPORTLINE INTERNATIONAL SRL
- CUI
- 25319669
- Nr. înmatriculare
- J12/677/2009
- EUID
- ROONRC.J12/677/2009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 martie 2009
Sediu social
- Adresă
- Str. ION RETEGANU POP, nr. 25, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Contact
- Telefon
- 0745 615 225
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 1 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.03.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROSCA FLORIN DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 18 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4763, județul Cluj, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 10.416 din 42.640 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 613.548 lei | 32.430 lei | — | 179.969 lei | 73.183 lei | 106.898 lei |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | — | 79.267 lei | 0 lei | 74.467 lei |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | — | 79.267 lei | 0 lei | 74.467 lei |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | — | 79.267 lei | 0 lei | 74.467 lei |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 0 | 79.267 lei | 0 lei | 74.467 lei |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | — | 79.267 lei | 0 lei | 74.467 lei |
| 2019 | — | -189 lei | — | 79.267 lei | 0 lei | 74.467 lei |
| 2018 | — | -276 lei | — | 79.456 lei | 0 lei | 74.656 lei |
| 2017 | — | -217 lei | 0 | 79.733 lei | 0 lei | 74.933 lei |
| 2016 | 1.700 lei | 451 lei | — | 79.950 lei | 0 lei | 75.150 lei |
| 2015 | 79.590 lei | 72.365 lei | — | 103.101 lei | 23.603 lei | 74.698 lei |
| 2014 | 4.819 lei | 4.675 lei | — | 7.134 lei | 0 lei | 2.334 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | — | 2.459 lei | 0 lei | -2.341 lei |
| 2012 | 0 lei | -64 lei | — | 15 lei | 2.356 lei | -2.341 lei |
| 2011 | 0 lei | -30 lei | — | 15 lei | 2.292 lei | -2.277 lei |
| 2010 | — | -1.737 lei | — | 32 lei | 2.279 lei | -2.247 lei |
| 2009 | 10.756 lei | -710 lei | — | 610 lei | 1.120 lei | -510 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 613.548 lei
- Venituri totale
- 613.574 lei
- Cheltuieli totale
- 576.871 lei
- Profit brut
- 36.703 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.430 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 179.969 lei
- Stocuri
- 95.262 lei
- Creanțe
- 80.286 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.421 lei
- Datorii
- 73.183 lei
- Capitaluri
- 106.898 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.267 lei
- Stocuri
- 19.110 lei
- Creanțe
- 59.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 600 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 74.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.267 lei
- Stocuri
- 19.110 lei
- Creanțe
- 59.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 600 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 74.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.267 lei
- Stocuri
- 19.110 lei
- Creanțe
- 59.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 600 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 74.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.267 lei
- Stocuri
- 19.110 lei
- Creanțe
- 59.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 600 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 74.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.267 lei
- Stocuri
- 19.110 lei
- Creanțe
- 59.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 600 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 74.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 189 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 189 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 189 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.267 lei
- Stocuri
- 19.110 lei
- Creanțe
- 59.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 600 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 74.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 276 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 276 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 276 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.456 lei
- Stocuri
- 19.110 lei
- Creanțe
- 59.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 789 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 74.656 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 217 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 217 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 217 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.733 lei
- Stocuri
- 19.110 lei
- Creanțe
- 59.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.066 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 74.933 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.700 lei
- Venituri totale
- 1.706 lei
- Cheltuieli totale
- 1.204 lei
- Profit brut
- 502 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 451 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.950 lei
- Stocuri
- 19.110 lei
- Creanțe
- 7.045 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.795 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 75.150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.590 lei
- Venituri totale
- 79.596 lei
- Cheltuieli totale
- 4.843 lei
- Profit brut
- 74.753 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 72.365 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 103.101 lei
- Stocuri
- 17.010 lei
- Creanțe
- 49.747 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.344 lei
- Datorii
- 23.603 lei
- Capitaluri
- 74.698 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.819 lei
- Venituri totale
- 4.820 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 4.820 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.675 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.134 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.119 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 2.334 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.459 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.444 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- -2.341 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 64 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 64 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 64 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.356 lei
- Capitaluri
- -2.341 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 30 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.292 lei
- Capitaluri
- -2.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 87 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 87 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 1.737 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17 lei
- Datorii
- 2.279 lei
- Capitaluri
- -2.247 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.756 lei
- Venituri totale
- 10.756 lei
- Cheltuieli totale
- 11.466 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 710 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 710 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 610 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 470 lei
- Casa și conturi la bănci
- 140 lei
- Datorii
- 1.120 lei
- Capitaluri
- -510 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 18 cumpărături directe, de la 5 autorități contractante (2025–2026) · valoare însumată de cel mult 321 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- SPORT CLUB MUNICIPAL ZALAU13 atribuiri · cel mult 173 mii lei
- Scoala Gimnaziala Camarasu2 atribuiri · cel mult 72 mii lei
- Scoala Gimnaziala Socondo atribuire · cel mult 68 mii lei
- Scoala "Traian Darjan" Cluj-Napocao atribuire · cel mult 7 mii lei
- Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napocao atribuire · cel mult 2 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Articole si echipamente de sport
4.026,45 lei · SPORT CLUB MUNICIPAL ZALAU · CPV 37400000-2 Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Cumpărare directă
Articole si echipamente de sport
8.980 lei · SPORT CLUB MUNICIPAL ZALAU · CPV 37400000-2 Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Cumpărare directă
PACHET PREMII ECHIPAMENT SPORTIV JAKO
27.986 lei · Scoala Gimnaziala Camarasu · CPV 37400000-2 Articole si echipament de sport (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă2 loturi
ECHIPAMENTE SPORTIVE
16.501 lei · SPORT CLUB MUNICIPAL ZALAU · CPV 37400000-2 Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Cumpărare directă
ECHIPAMENTE SPORTIVE
37.713,92 lei · SPORT CLUB MUNICIPAL ZALAU · CPV 37400000-2 Articole si echipament de sport (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 16 aprilie 2025 și 16 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului