Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

SPORT ES RUHA SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Carei, înmatriculată la 11 aprilie 2016.

Identitate

Denumire legală
SPORT ES RUHA SRL
CUI
35942124
Nr. înmatriculare
J30/380/2016
EUID
ROONRC.J30/380/2016
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
11 aprilie 2016

Sediu social

Adresă
ALEXANDRU ODOBESCU, nr. 10, Municipiul Carei, Satu Mare
Localitate
Municipiul Carei, Satu Mare
Cod poștal
445100

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 25 mai)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 11.04.2016
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BAGOSI ANDREA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
589 mii lei02016: 139 mii lei2017: 259 mii lei2018: 188 mii lei2019: 230 mii lei2020: 221 mii lei2021: 291 mii lei2022: 547 mii lei2023: 449 mii lei2024: 506 mii lei2025: 589 mii lei20172019202120232025
Rezultat net
48 mii lei0-13 mii lei2016: -13 mii lei2017: -11 mii lei2018: 3 mii lei2019: 13 mii lei2020: 10 mii lei2021: 3 mii lei2022: 48 mii lei2023: 4 mii lei2024: 5 mii lei2025: 3 mii lei20172019202120232025

Poziție în sector

Locul 12 din 41 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1413, județul Satu Mare, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 2.836 din 9.089 în tot județul, și locul 2.641 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 16%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025588.722 lei3.239 lei2159.886 lei95.644 lei64.242 lei
2024506.356 lei4.517 lei2145.016 lei84.013 lei61.003 lei
2023449.073 lei3.863 lei1126.208 lei69.721 lei56.487 lei
2022546.534 lei47.781 lei193.622 lei40.998 lei52.624 lei
2021290.910 lei2.876 lei175.673 lei70.830 lei4.843 lei
2020220.652 lei9.602 lei49.868 lei47.901 lei1.967 lei
2019230.352 lei12.556 lei078.455 lei86.090 lei-7.635 lei
2018187.530 lei3.309 lei144.638 lei64.829 lei-20.191 lei
2017259.384 lei-10.815 lei117.639 lei41.139 lei-23.500 lei
2016139.242 lei-12.885 lei116.687 lei29.372 lei-12.685 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
588.722 lei
Venituri totale
635.991 lei
Cheltuieli totale
632.135 lei
Profit brut
3.856 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
3.239 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
159.886 lei
Stocuri
49.453 lei
Creanțe
85.137 lei
Casa și conturi la bănci
25.296 lei
Datorii
95.644 lei
Capitaluri
64.242 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
506.356 lei
Venituri totale
507.787 lei
Cheltuieli totale
502.408 lei
Profit brut
5.379 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
4.517 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
145.016 lei
Stocuri
71.164 lei
Creanțe
64.502 lei
Casa și conturi la bănci
9.350 lei
Datorii
84.013 lei
Capitaluri
61.003 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
449.073 lei
Venituri totale
450.174 lei
Cheltuieli totale
441.808 lei
Profit brut
8.366 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
3.863 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
126.208 lei
Stocuri
51.997 lei
Creanțe
50.619 lei
Casa și conturi la bănci
23.592 lei
Datorii
69.721 lei
Capitaluri
56.487 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
546.534 lei
Venituri totale
564.501 lei
Cheltuieli totale
512.067 lei
Profit brut
52.434 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
47.781 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
93.622 lei
Stocuri
25.187 lei
Creanțe
28.818 lei
Casa și conturi la bănci
39.617 lei
Datorii
40.998 lei
Capitaluri
52.624 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
290.910 lei
Venituri totale
304.693 lei
Cheltuieli totale
299.254 lei
Profit brut
5.439 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.876 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
75.673 lei
Stocuri
39.640 lei
Creanțe
27.891 lei
Casa și conturi la bănci
8.142 lei
Datorii
70.830 lei
Capitaluri
4.843 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
220.652 lei
Venituri totale
226.894 lei
Cheltuieli totale
211.057 lei
Profit brut
15.837 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
9.602 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
63 lei
Active circulante
49.805 lei
Stocuri
32.094 lei
Creanțe
17.267 lei
Casa și conturi la bănci
444 lei
Datorii
47.901 lei
Capitaluri
1.967 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
230.352 lei
Venituri totale
230.586 lei
Cheltuieli totale
211.114 lei
Profit brut
19.472 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
12.556 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
203 lei
Active circulante
78.252 lei
Stocuri
51.993 lei
Creanțe
21.917 lei
Casa și conturi la bănci
4.342 lei
Datorii
86.090 lei
Capitaluri
-7.635 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
187.530 lei
Venituri totale
197.833 lei
Cheltuieli totale
190.158 lei
Profit brut
7.675 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
3.309 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
355 lei
Active circulante
44.283 lei
Stocuri
26.799 lei
Creanțe
17.257 lei
Casa și conturi la bănci
227 lei
Datorii
64.829 lei
Capitaluri
-20.191 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2017 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
259.384 lei
Venituri totale
259.384 lei
Cheltuieli totale
262.418 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
3.034 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
10.815 lei
Active imobilizate
508 lei
Active circulante
17.131 lei
Stocuri
11.689 lei
Creanțe
4.918 lei
Casa și conturi la bănci
524 lei
Datorii
41.139 lei
Capitaluri
-23.500 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2016 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
139.242 lei
Venituri totale
139.242 lei
Cheltuieli totale
150.734 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
11.492 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
12.885 lei
Active imobilizate
660 lei
Active circulante
16.027 lei
Stocuri
2.922 lei
Creanțe
7.494 lei
Casa și conturi la bănci
5.611 lei
Datorii
29.372 lei
Capitaluri
-12.685 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

  • 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
  • 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
  • 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului