SPG OUTSOURCING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Chinteni, Comuna Chinteni, înmatriculată la 10 mai 2023.
Identitate
- Denumire legală
- SPG OUTSOURCING S.R.L.
- CUI
- 48137917
- Nr. înmatriculare
- J2023002074127
- EUID
- ROONRC.J2023002074127
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 mai 2023
Sediu social
- Adresă
- Oltului, nr. 4, et. 1, ap. 9, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
- Localitate
- Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
- Cod poștal
- 407205
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.05.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- STIBLEI PETRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 164 din 289 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, județul Cluj, peste 44% dintre firmele clasei. Locul 17.542 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 81%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 294.486 lei | 212.187 lei | 1 | 228.506 lei | 16.307 lei | 212.199 lei |
| 2024 | 162.489 lei | 82.722 lei | 1 | 70.149 lei | 71.086 lei | -937 lei |
| 2023 | 54.660 lei | 29.320 lei | 1 | 36.088 lei | 6.758 lei | 29.330 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 294.486 lei
- Venituri totale
- 294.486 lei
- Cheltuieli totale
- 79.413 lei
- Profit brut
- 215.073 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 212.187 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 228.506 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 225.361 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.145 lei
- Datorii
- 16.307 lei
- Capitaluri
- 212.199 lei
- Capital subscris vărsat
- 10 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.489 lei
- Venituri totale
- 162.489 lei
- Cheltuieli totale
- 78.175 lei
- Profit brut
- 84.314 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.722 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 70.149 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 66.973 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.176 lei
- Datorii
- 71.086 lei
- Capitaluri
- -937 lei
- Capital subscris vărsat
- 10 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.660 lei
- Venituri totale
- 55.160 lei
- Cheltuieli totale
- 25.300 lei
- Profit brut
- 29.860 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.320 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.088 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 36.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69 lei
- Datorii
- 6.758 lei
- Capitaluri
- 29.330 lei
- Capital subscris vărsat
- 10 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului