SPEED INTERNATIONAL LOGISTIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Sărat, înmatriculată la 7 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- SPEED INTERNATIONAL LOGISTIC S.R.L.
- CUI
- 39844579
- Nr. înmatriculare
- J2018000914100
- EUID
- ROONRC.J2018000914100
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- BELȘUGULUI, bl. 13E, et. 3, ap. 12, Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEDELOIU NICUŞOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 36 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4933, județul Buzău, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 7.556 din 10.304 în tot județul, și locul 3.834 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70.300 lei | 10.569 lei | 1 | 86.825 lei | 85.536 lei | 1.289 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 2.405 lei | 11.685 lei | -9.280 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 2.405 lei | 11.685 lei | -9.280 lei |
| 2022 | — | 1.974 lei | — | 2.405 lei | 11.686 lei | -9.281 lei |
| 2021 | — | -11.455 lei | — | 211 lei | 11.466 lei | -11.255 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.300 lei
- Venituri totale
- 70.300 lei
- Cheltuieli totale
- 57.766 lei
- Profit brut
- 12.534 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.569 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 56.487 lei
- Active circulante
- 30.338 lei
- Stocuri
- 1.140 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 29.198 lei
- Datorii
- 85.536 lei
- Capitaluri
- 1.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.405 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.405 lei
- Datorii
- 11.685 lei
- Capitaluri
- -9.280 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.405 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.405 lei
- Datorii
- 11.685 lei
- Capitaluri
- -9.280 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 7.305 lei
- Cheltuieli totale
- 5.112 lei
- Profit brut
- 2.193 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.974 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.405 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.405 lei
- Datorii
- 11.686 lei
- Capitaluri
- -9.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 9.800 lei
- Cheltuieli totale
- 20.961 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.161 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.455 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 211 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 211 lei
- Datorii
- 11.466 lei
- Capitaluri
- -11.255 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului