SPALATORIA DINU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, înmatriculată la 19 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SPALATORIA DINU S.R.L.
- CUI
- 44137400
- Nr. înmatriculare
- J32/805/2021
- EUID
- ROONRC.J32/805/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- Dimitrie Cantemir, nr. 12, sc. A, ap. 10, Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu
- Localitate
- Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu
- Cod poștal
- 557260
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DINU CARMEN MAGDALENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 149 din 251 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Sibiu, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 8.919 din 15.771 în tot județul, și locul 5.623 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 178.035 lei | -179.710 lei | 1 | 65.904 lei | 559.906 lei | -494.002 lei |
| 2024 | 163.226 lei | -17.190 lei | — | 26.761 lei | 341.053 lei | -314.292 lei |
| 2023 | 61.051 lei | -78.027 lei | — | 21.764 lei | 318.865 lei | -297.101 lei |
| 2022 | 300 lei | -139.290 lei | 1 | 27.875 lei | 246.950 lei | -219.075 lei |
| 2021 | — | -79.985 lei | — | 3.222 lei | 83.007 lei | -79.785 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 178.035 lei
- Venituri totale
- 178.553 lei
- Cheltuieli totale
- 358.263 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 179.710 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 179.710 lei
- Active imobilizate
- 35.391 lei
- Active circulante
- 30.513 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.159 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.354 lei
- Datorii
- 559.906 lei
- Capitaluri
- -494.002 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.226 lei
- Venituri totale
- 163.226 lei
- Cheltuieli totale
- 180.416 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.190 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.190 lei
- Active imobilizate
- 18.520 lei
- Active circulante
- 8.241 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.841 lei
- Datorii
- 341.053 lei
- Capitaluri
- -314.292 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.051 lei
- Venituri totale
- 61.051 lei
- Cheltuieli totale
- 139.078 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 78.027 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 78.027 lei
- Active imobilizate
- 22.163 lei
- Active circulante
- -399 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -399 lei
- Datorii
- 318.865 lei
- Capitaluri
- -297.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 300 lei
- Venituri totale
- 300 lei
- Cheltuieli totale
- 139.581 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 139.281 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 139.290 lei
- Active imobilizate
- 25.806 lei
- Active circulante
- 2.069 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.069 lei
- Datorii
- 246.950 lei
- Capitaluri
- -219.075 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 79.985 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 79.985 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 79.985 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.222 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.222 lei
- Datorii
- 83.007 lei
- Capitaluri
- -79.785 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului