Sari la conținut
Luni, 7 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

SOUNDFULL SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 22 iunie 2017.

Identitate

Denumire legală
SOUNDFULL SRL
CUI
37811605
Nr. înmatriculare
J2017009979402
EUID
ROONRC.J2017009979402
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
22 iunie 2017

Sediu social

Adresă
ORȘOVA, nr. 75, CAMERA NR. 2, București Sectorul 6, București
Localitate
București Sectorul 6, București

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 oct)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 22.06.2017
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • POPA IOANA — administrator
  • POPA VLAD — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
2,4 mil. lei02017: fără date2018: fără date2019: fără date2020: 11 mii lei2021: 546 mii lei2022: 1,0 mil. lei2023: 2,4 mil. lei2024: 2,2 mil. lei2025: 2,2 mil. lei201720182019202020212022202320242025
Rezultat net
1,5 mil. lei0-217 mii lei2017: -250 lei2018: -13 mii lei2019: -217 mii lei2020: -16 mii lei2021: 189 mii lei2022: 477 mii lei2023: 1,5 mil. lei2024: 873 mii lei2025: -114 mii lei201720182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 38 din 676 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, municipiul București, peste 95% dintre firmele clasei. Locul 18.319 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20252.183.286 lei-113.900 lei11.837.768 lei1.087.555 lei2.411.339 lei
20242.209.551 lei872.798 lei23.306.066 lei781.585 lei2.525.238 lei
20232.403.732 lei1.495.240 lei22.081.010 lei429.286 lei1.652.440 lei
20221.039.976 lei476.996 lei1691.947 lei361.261 lei331.114 lei
2021546.018 lei188.637 lei340.175 lei398.162 lei-57.987 lei
202010.720 lei-16.412 lei40.107 lei286.732 lei-246.625 lei
2019-216.887 lei1.913 lei232.325 lei-230.412 lei
2018-13.475 lei300 lei13.825 lei-13.525 lei
2017-250 lei450 lei500 lei-50 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.183.286 lei
Venituri totale
2.184.676 lei
Cheltuieli totale
2.259.482 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
74.806 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
113.900 lei
Active imobilizate
549.331 lei
Active circulante
1.288.437 lei
Stocuri
63.035 lei
Creanțe
876.167 lei
Casa și conturi la bănci
349.235 lei
Datorii
1.087.555 lei
Capitaluri
2.411.339 lei
Capital subscris vărsat
400 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.209.551 lei
Venituri totale
2.221.693 lei
Cheltuieli totale
1.291.263 lei
Profit brut
930.430 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
872.798 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.754.218 lei
Active circulante
1.551.848 lei
Stocuri
63.171 lei
Creanțe
753.900 lei
Casa și conturi la bănci
734.777 lei
Datorii
781.585 lei
Capitaluri
2.525.238 lei
Capital subscris vărsat
400 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.403.732 lei
Venituri totale
2.404.398 lei
Cheltuieli totale
888.702 lei
Profit brut
1.515.696 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.495.240 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.252.447 lei
Active circulante
828.563 lei
Stocuri
3.601 lei
Creanțe
613.429 lei
Casa și conturi la bănci
211.533 lei
Datorii
429.286 lei
Capitaluri
1.652.440 lei
Capital subscris vărsat
400 lei
Număr mediu de salariați
2

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Sunt afișate primele 24 din 43 activități autorizate în ordinea registrului.

Istoric

Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑