SOTEIO SERVICE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 25 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- SOTEIO SERVICE SRL
- CUI
- 37645898
- Nr. înmatriculare
- J2017007761409
- EUID
- ROONRC.J2017007761409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- LAMOTEȘTI, nr. 3-5, bl. 62, sc. 4, et. 1, ap. 122, cam. 1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FIERARU IONUȚ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 111 din 279 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9511, municipiul București, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 63.029 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283.099 lei | 88.312 lei | 1 | 108.964 lei | 21.543 lei | 86.941 lei |
| 2024 | 249.371 lei | 51.277 lei | 1 | 71.934 lei | 22.028 lei | 49.906 lei |
| 2023 | 160.596 lei | 24.950 lei | 1 | 14.778 lei | 16.150 lei | -1.372 lei |
| 2022 | 162.444 lei | 14.991 lei | 1 | 10.873 lei | 37.194 lei | -26.321 lei |
| 2021 | 109.725 lei | -17.780 lei | 1 | 8.527 lei | 49.839 lei | -41.312 lei |
| 2020 | 95.862 lei | -21.378 lei | 1 | 9.622 lei | 33.154 lei | -23.532 lei |
| 2019 | 69.322 lei | 9.283 lei | — | 9.371 lei | 2.242 lei | 7.129 lei |
| 2018 | 30.301 lei | 404 lei | — | 3.209 lei | 5.363 lei | -2.154 lei |
| 2017 | 1.190 lei | -2.758 lei | — | 74 lei | 2.632 lei | -2.558 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 283.099 lei
- Venituri totale
- 283.112 lei
- Cheltuieli totale
- 192.025 lei
- Profit brut
- 91.087 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.312 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 108.964 lei
- Stocuri
- 46.575 lei
- Creanțe
- 44.126 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.263 lei
- Datorii
- 21.543 lei
- Capitaluri
- 86.941 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 249.371 lei
- Venituri totale
- 249.375 lei
- Cheltuieli totale
- 195.653 lei
- Profit brut
- 53.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.277 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 71.934 lei
- Stocuri
- 10.401 lei
- Creanțe
- 29.497 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.036 lei
- Datorii
- 22.028 lei
- Capitaluri
- 49.906 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.596 lei
- Venituri totale
- 160.600 lei
- Cheltuieli totale
- 134.056 lei
- Profit brut
- 26.544 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.950 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.778 lei
- Stocuri
- 973 lei
- Creanțe
- 10.021 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.784 lei
- Datorii
- 16.150 lei
- Capitaluri
- -1.372 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.444 lei
- Venituri totale
- 162.445 lei
- Cheltuieli totale
- 145.830 lei
- Profit brut
- 16.615 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.991 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.873 lei
- Stocuri
- 1.000 lei
- Creanțe
- 3.389 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.484 lei
- Datorii
- 37.194 lei
- Capitaluri
- -26.321 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 109.725 lei
- Venituri totale
- 109.748 lei
- Cheltuieli totale
- 126.431 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.683 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.780 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.527 lei
- Stocuri
- 155 lei
- Creanțe
- 4.974 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.398 lei
- Datorii
- 49.839 lei
- Capitaluri
- -41.312 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.862 lei
- Venituri totale
- 95.862 lei
- Cheltuieli totale
- 116.003 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.141 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.378 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.622 lei
- Stocuri
- 3.668 lei
- Creanțe
- 2.682 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.272 lei
- Datorii
- 33.154 lei
- Capitaluri
- -23.532 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.322 lei
- Venituri totale
- 69.322 lei
- Cheltuieli totale
- 57.959 lei
- Profit brut
- 11.363 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.283 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.371 lei
- Stocuri
- 4.230 lei
- Creanțe
- 2.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.921 lei
- Datorii
- 2.242 lei
- Capitaluri
- 7.129 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.301 lei
- Venituri totale
- 30.301 lei
- Cheltuieli totale
- 28.989 lei
- Profit brut
- 1.312 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 404 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.209 lei
- Stocuri
- 994 lei
- Creanțe
- 340 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.875 lei
- Datorii
- 5.363 lei
- Capitaluri
- -2.154 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.190 lei
- Venituri totale
- 1.190 lei
- Cheltuieli totale
- 3.912 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.722 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.758 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 74 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 74 lei
- Datorii
- 2.632 lei
- Capitaluri
- -2.558 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 153 de cumpărături directe, de la 16 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 322 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 0137634 de atribuiri · cel mult 79 mii lei
- SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE22 de atribuiri · cel mult 69 mii lei
- INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE3 atribuiri · cel mult 57 mii lei
- Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria)54 de atribuiri · cel mult 35 mii lei
- Scoala Gimnaziala Nr.1 Bolintin Vale8 atribuiri · cel mult 29 mii lei
- SC HURAD AB SRL4 atribuiri · cel mult 20 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Pachet diferite materiale
10.900 lei · MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 · CPV 30192700-8 Papetarie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Pachet materiale
800 lei · MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 · CPV 32421000-0 Cabluri de retea (Rev.2)
- Cumpărare directă
Cartuse toner - diverse(DESCRIERE)
12.930 lei · SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE · CPV 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Sursa alimentare 12 v 2Ah
385 lei · INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE · CPV 31681410-0 Materiale electrice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de mentenanta preventiva a echipamentelor
11.200 lei · SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU · CPV 30125110-5 Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 11 ianuarie 2021 și 27 mai 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 8009 · Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului