SOS ITP SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 12 septembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SOS ITP SERVICE S.R.L.
- CUI
- 41634900
- Nr. înmatriculare
- J12/3593/2019
- EUID
- ROONRC.J12/3593/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 septembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- DOROBANȚILOR, nr. 18-20, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUREȘAN SORIN GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 26 din 140 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7120, județul Cluj, peste 82% dintre firmele clasei. Locul 7.540 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.028.515 lei | -129.909 lei | 1 | 203.610 lei | 592.439 lei | -388.829 lei |
| 2024 | 829.554 lei | -78.456 lei | 1 | 398.156 lei | 499.079 lei | -100.923 lei |
| 2023 | 649.173 lei | 26.661 lei | 1 | 202.628 lei | 142.414 lei | 60.214 lei |
| 2019 | 292.534 lei | 171.539 lei | 1 | 232.193 lei | 60.454 lei | 171.739 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.028.515 lei
- Venituri totale
- 1.028.515 lei
- Cheltuieli totale
- 1.158.424 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 129.909 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 129.909 lei
- Active imobilizate
- 76.712 lei
- Active circulante
- 126.898 lei
- Stocuri
- 29.565 lei
- Creanțe
- 72.333 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.000 lei
- Datorii
- 592.439 lei
- Capitaluri
- -388.829 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 829.554 lei
- Venituri totale
- 942.159 lei
- Cheltuieli totale
- 1.020.775 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 78.616 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 78.456 lei
- Active imobilizate
- 177.409 lei
- Active circulante
- 220.747 lei
- Stocuri
- 15.541 lei
- Creanțe
- 194.884 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.322 lei
- Datorii
- 499.079 lei
- Capitaluri
- -100.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 649.173 lei
- Venituri totale
- 649.173 lei
- Cheltuieli totale
- 616.281 lei
- Profit brut
- 32.892 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.661 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.545 lei
- Active circulante
- 149.083 lei
- Stocuri
- 60.455 lei
- Creanțe
- 43.111 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.517 lei
- Datorii
- 142.414 lei
- Capitaluri
- 60.214 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.534 lei
- Venituri totale
- 292.534 lei
- Cheltuieli totale
- 118.069 lei
- Profit brut
- 174.465 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 171.539 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.079 lei
- Active circulante
- 213.114 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.997 lei
- Casa și conturi la bănci
- 170.117 lei
- Datorii
- 60.454 lei
- Capitaluri
- 171.739 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului