SORA VIRGIL LDF S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Buzoești, Comuna Buzoești, înmatriculată la 6 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SORA VIRGIL LDF S.R.L.
- CUI
- 40583051
- Nr. înmatriculare
- J2019000537034
- EUID
- ROONRC.J2019000537034
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 103, Sat Buzoești, Comuna Buzoești, Argeș
- Localitate
- Sat Buzoești, Comuna Buzoești, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SORA ION VIRGIL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 123 din 130 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4673, județul Argeș, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 18.081 din 20.151 în tot județul, și locul 14.771 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 27%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.909 lei | -18.411 lei | 0 | 46.467 lei | 17.508 lei | 28.959 lei |
| 2024 | 19.102 lei | 2.859 lei | 0 | 47.378 lei | 8 lei | 47.370 lei |
| 2023 | 131.315 lei | 22.905 lei | 0 | 48.307 lei | 3.796 lei | 44.511 lei |
| 2022 | 55.412 lei | 13.917 lei | 0 | 41.522 lei | 268 lei | 41.254 lei |
| 2021 | 60.400 lei | 26.902 lei | 0 | 47.781 lei | 445 lei | 47.336 lei |
| 2020 | 22.850 lei | 7.714 lei | 0 | 20.435 lei | 0 lei | 20.435 lei |
| 2019 | 39.150 lei | 12.521 lei | 0 | 19.104 lei | 6.383 lei | 12.721 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.909 lei
- Venituri totale
- 14.867 lei
- Cheltuieli totale
- 33.278 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.411 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.411 lei
- Active imobilizate
- 5.291 lei
- Active circulante
- 41.176 lei
- Stocuri
- 3.926 lei
- Creanțe
- 38.070 lei
- Casa și conturi la bănci
- -820 lei
- Datorii
- 17.508 lei
- Capitaluri
- 28.959 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.102 lei
- Venituri totale
- 19.102 lei
- Cheltuieli totale
- 15.681 lei
- Profit brut
- 3.421 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.859 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.354 lei
- Active circulante
- 39.024 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 833 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.191 lei
- Datorii
- 8 lei
- Capitaluri
- 47.370 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.315 lei
- Venituri totale
- 131.315 lei
- Cheltuieli totale
- 104.047 lei
- Profit brut
- 27.268 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.905 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.354 lei
- Active circulante
- 39.953 lei
- Stocuri
- 164 lei
- Creanțe
- 194 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.595 lei
- Datorii
- 3.796 lei
- Capitaluri
- 44.511 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.412 lei
- Venituri totale
- 55.412 lei
- Cheltuieli totale
- 39.966 lei
- Profit brut
- 15.446 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.917 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.400 lei
- Active circulante
- 34.122 lei
- Stocuri
- 8.520 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.602 lei
- Datorii
- 268 lei
- Capitaluri
- 41.254 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.400 lei
- Venituri totale
- 60.400 lei
- Cheltuieli totale
- 32.608 lei
- Profit brut
- 27.792 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.902 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.400 lei
- Active circulante
- 40.381 lei
- Stocuri
- 9.567 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.814 lei
- Datorii
- 445 lei
- Capitaluri
- 47.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.850 lei
- Venituri totale
- 22.850 lei
- Cheltuieli totale
- 14.672 lei
- Profit brut
- 8.178 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.500 lei
- Active circulante
- 16.935 lei
- Stocuri
- 14.333 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.602 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 20.435 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.150 lei
- Venituri totale
- 39.150 lei
- Cheltuieli totale
- 25.455 lei
- Profit brut
- 13.695 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.521 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.500 lei
- Active circulante
- 15.604 lei
- Stocuri
- 10.951 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.653 lei
- Datorii
- 6.383 lei
- Capitaluri
- 12.721 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului