SOP GROUP INVESTMENT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 22 februarie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- SOP GROUP INVESTMENT SRL
- CUI
- 35688191
- Nr. înmatriculare
- J35/511/2016
- EUID
- ROONRC.J35/511/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 februarie 2016
Sediu social
- Adresă
- George Ranetti, nr. 28, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300417
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 26 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 19 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.02.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SORRENTINO FRANCESCO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2019.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 7.498 lei | 1.611 lei | — | 336.641 lei | 436.445 lei | -99.804 lei |
| 2018 | 17.945 lei | -23.558 lei | 1 | 328.805 lei | 430.220 lei | -101.415 lei |
| 2017 | 17.950 lei | -40.437 lei | 1 | 357.047 lei | 434.904 lei | -77.857 lei |
| 2016 | — | -57.406 lei | 1 | 370.049 lei | 407.455 lei | -37.406 lei |
Toți indicatorii
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.498 lei
- Venituri totale
- 7.498 lei
- Cheltuieli totale
- 5.662 lei
- Profit brut
- 1.836 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.611 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 287.999 lei
- Active circulante
- 48.642 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.817 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.825 lei
- Datorii
- 436.445 lei
- Capitaluri
- -99.804 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.945 lei
- Venituri totale
- 17.945 lei
- Cheltuieli totale
- 41.324 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.379 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.558 lei
- Active imobilizate
- 287.999 lei
- Active circulante
- 40.806 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.319 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.487 lei
- Datorii
- 430.220 lei
- Capitaluri
- -101.415 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.950 lei
- Venituri totale
- 18.831 lei
- Cheltuieli totale
- 59.089 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.258 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 40.437 lei
- Active imobilizate
- 292.277 lei
- Active circulante
- 64.770 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.531 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.239 lei
- Datorii
- 434.904 lei
- Capitaluri
- -77.857 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 647 lei
- Cheltuieli totale
- 58.053 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 57.406 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.406 lei
- Active imobilizate
- 292.736 lei
- Active circulante
- 77.313 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.281 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.032 lei
- Datorii
- 407.455 lei
- Capitaluri
- -37.406 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului