SOMARV 2000 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Slobozia, înmatriculată la 1 martie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- SOMARV 2000 S.R.L.
- CUI
- 13011362
- Nr. înmatriculare
- J21/119/2016
- EUID
- ROONRC.J21/119/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 martie 2016
Sediu social
- Adresă
- VECHEA MATCA, nr. 8, camera 1, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Localitate
- Municipiul Slobozia, Ialomița
- Cod poștal
- 920083
Contact
- Telefon
- 0751 604 493
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 16 mar)
- Inactiv fiscal
- da (din 16 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 29.02.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- IONIŢĂ MARGARETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ialomița.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -950 lei | — | 11.071 lei | 197.754 lei | -186.683 lei |
| 2024 | — | -900 lei | — | 12.021 lei | 197.754 lei | -185.733 lei |
| 2023 | 2.353 lei | 2.648 lei | 0 | 17.829 lei | 202.662 lei | -184.833 lei |
| 2022 | 5.353 lei | -1.729 lei | 0 | 13.671 lei | 201.152 lei | -187.481 lei |
| 2021 | 16.882 lei | 2.245 lei | 0 | 14.201 lei | 199.953 lei | -185.752 lei |
| 2020 | 5.042 lei | 1.571 lei | 0 | 9.231 lei | 197.228 lei | -187.997 lei |
| 2019 | 15.747 lei | -925 lei | 0 | 13.662 lei | 203.230 lei | -189.568 lei |
| 2018 | 19.857 lei | 3.259 lei | 0 | 17.920 lei | 206.562 lei | -188.642 lei |
| 2017 | 40.030 lei | 2.840 lei | 0 | 19.134 lei | 211.035 lei | -191.901 lei |
| 2016 | 72.177 lei | 6.452 lei | 0 | 10.269 lei | 205.010 lei | -194.741 lei |
| 2015 | 78.219 lei | -1.278 lei | 0 | 6.789 lei | 207.981 lei | -201.192 lei |
| 2014 | 44.291 lei | -11.894 lei | 0 | 12.306 lei | 212.220 lei | -199.914 lei |
| 2013 | 35.529 lei | -43.903 lei | 0 | 26.759 lei | 214.780 lei | -188.021 lei |
| 2012 | 29.174 lei | -7.357 lei | 0 | 44.647 lei | 217.849 lei | -173.202 lei |
| 2011 | 14.720 lei | 34.805 lei | — | 71.220 lei | 237.065 lei | -165.845 lei |
| 2010 | 28.603 lei | -81.570 lei | — | 102.971 lei | 303.622 lei | -200.651 lei |
| 2009 | 65.489 lei | 10.011 lei | — | 72.422 lei | 191.503 lei | -119.081 lei |
| 2008 | — | -48.101 lei | — | 44.276 lei | 173.367 lei | -129.091 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 950 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 950 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 950 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.071 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.998 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.073 lei
- Datorii
- 197.754 lei
- Capitaluri
- -186.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 900 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 900 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 900 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.021 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.998 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.023 lei
- Datorii
- 197.754 lei
- Capitaluri
- -185.733 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.353 lei
- Venituri totale
- 5.294 lei
- Cheltuieli totale
- 2.142 lei
- Profit brut
- 3.152 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.648 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 17.829 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 8.396 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.433 lei
- Datorii
- 202.662 lei
- Capitaluri
- -184.833 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.2)
- 0164 · Pregătirea semințelor (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului
Sunt afișate cele mai recente 14 din 23 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.