SOLAR SELF ENERGY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 22 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SOLAR SELF ENERGY S.R.L.
- CUI
- 41017972
- Nr. înmatriculare
- J2019001757129
- EUID
- ROONRC.J2019001757129
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- Baciului, nr. 62-64, PARTER, SPATIUL COMERCIAL SC05, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PRUNAR SORIN-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 606 din 745 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Cluj, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 38.833 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 87%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.788 lei | 1.052 lei | — | 159.631 lei | 62.327 lei | 97.462 lei |
| 2024 | 93.079 lei | 29.420 lei | — | 154.424 lei | 58.013 lei | 96.411 lei |
| 2023 | 1.391.251 lei | 483.921 lei | 1 | 575.140 lei | 121.270 lei | 453.870 lei |
| 2022 | — | -2.351 lei | 1 | 30.322 lei | 60.373 lei | -30.051 lei |
| 2021 | 4.810 lei | -6.232 lei | — | 40.167 lei | 67.867 lei | -27.700 lei |
| 2020 | 37.168 lei | -5.192 lei | 1 | 29.481 lei | 50.948 lei | -21.467 lei |
| 2019 | 3.500 lei | -16.476 lei | — | 42.567 lei | 58.843 lei | -16.276 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.788 lei
- Venituri totale
- 12.397 lei
- Cheltuieli totale
- 11.179 lei
- Profit brut
- 1.218 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.052 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 159.631 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 150.628 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.003 lei
- Datorii
- 62.327 lei
- Capitaluri
- 97.462 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.079 lei
- Venituri totale
- 93.612 lei
- Cheltuieli totale
- 59.561 lei
- Profit brut
- 34.051 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.420 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 154.424 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 150.024 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.400 lei
- Datorii
- 58.013 lei
- Capitaluri
- 96.411 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.391.251 lei
- Venituri totale
- 1.392.609 lei
- Cheltuieli totale
- 895.053 lei
- Profit brut
- 497.556 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 483.921 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 575.140 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 522.002 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.138 lei
- Datorii
- 121.270 lei
- Capitaluri
- 453.870 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.596 lei
- Cheltuieli totale
- 3.945 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.349 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.351 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30.322 lei
- Stocuri
- 15.772 lei
- Creanțe
- 7.804 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.746 lei
- Datorii
- 60.373 lei
- Capitaluri
- -30.051 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.810 lei
- Venituri totale
- 5.232 lei
- Cheltuieli totale
- 11.320 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.088 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.232 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.167 lei
- Stocuri
- 15.772 lei
- Creanțe
- 7.724 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.671 lei
- Datorii
- 67.867 lei
- Capitaluri
- -27.700 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.168 lei
- Venituri totale
- 37.625 lei
- Cheltuieli totale
- 41.865 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.240 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.192 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.481 lei
- Stocuri
- 3.229 lei
- Creanțe
- 7.724 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.528 lei
- Datorii
- 50.948 lei
- Capitaluri
- -21.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.500 lei
- Venituri totale
- 3.545 lei
- Cheltuieli totale
- 19.916 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.371 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.476 lei
- Active imobilizate
- 6.195 lei
- Active circulante
- 36.372 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- -449 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.821 lei
- Datorii
- 58.843 lei
- Capitaluri
- -16.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului