SODRA SPEED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Marginea, Comuna Marginea, înmatriculată la 22 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SODRA SPEED S.R.L.
- CUI
- 47221644
- Nr. înmatriculare
- J33/2414/2022
- EUID
- ROONRC.J33/2414/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- MARGINEA, nr. 53C, Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava
- Localitate
- Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava
- Cod poștal
- 727345
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CALANCEA ANIȘOARA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Suceava.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -522 lei | — | 8.796 lei | 86 lei | 8.710 lei |
| 2024 | — | -86 lei | — | 9.318 lei | 86 lei | 9.232 lei |
| 2023 | 12.609 lei | -3.612 lei | 1 | 9.318 lei | 0 lei | 9.318 lei |
| 2022 | 42.392 lei | 11.930 lei | 3 | 47.519 lei | 34.589 lei | 12.930 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 522 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 522 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 522 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.796 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.695 lei
- Datorii
- 86 lei
- Capitaluri
- 8.710 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 86 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 86 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 86 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.318 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.217 lei
- Datorii
- 86 lei
- Capitaluri
- 9.232 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.609 lei
- Venituri totale
- 12.609 lei
- Cheltuieli totale
- 16.221 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.612 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.612 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.318 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.217 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 9.318 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.392 lei
- Venituri totale
- 42.392 lei
- Cheltuieli totale
- 30.046 lei
- Profit brut
- 12.346 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.930 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.519 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.498 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.021 lei
- Datorii
- 34.589 lei
- Capitaluri
- 12.930 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 0220 · Exploatarea forestieră (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 6621 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului