SNOOPY & GOOFY RESIDENCE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Turda, înmatriculată la 27 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SNOOPY & GOOFY RESIDENCE S.R.L.
- CUI
- 45408426
- Nr. înmatriculare
- J12/6295/2021
- EUID
- ROONRC.J12/6295/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- TEILOR, nr. 5A, Municipiul Turda, Cluj
- Localitate
- Municipiul Turda, Cluj
- Cod poștal
- 401015
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LAZĂR PETRU DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -200.940 lei | — | 64.861 lei | 302.227 lei | -237.366 lei |
| 2023 | — | -36.911 lei | — | 725.390 lei | 761.816 lei | -36.426 lei |
| 2022 | — | 427 lei | — | 744.911 lei | 744.426 lei | 485 lei |
| 2021 | — | -142 lei | — | 200 lei | 142 lei | 58 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 458.322 lei
- Cheltuieli totale
- 659.262 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 200.940 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 200.940 lei
- Active imobilizate
- 49.022 lei
- Active circulante
- 15.839 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 473 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.366 lei
- Datorii
- 302.227 lei
- Capitaluri
- -237.366 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 4.920 lei
- Cheltuieli totale
- 41.831 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.911 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.911 lei
- Active imobilizate
- 708.121 lei
- Active circulante
- 17.269 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.787 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.482 lei
- Datorii
- 761.816 lei
- Capitaluri
- -36.426 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 39.629 lei
- Cheltuieli totale
- 38.761 lei
- Profit brut
- 868 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 427 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 676.035 lei
- Active circulante
- 68.876 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.787 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.089 lei
- Datorii
- 744.426 lei
- Capitaluri
- 485 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 142 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 142 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 142 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 142 lei
- Capitaluri
- 58 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului