SND VASI TRANSPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, înmatriculată la 11 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SND VASI TRANSPORT S.R.L.
- CUI
- 40408441
- Nr. înmatriculare
- J33/84/2019
- EUID
- ROONRC.J33/84/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 1335, Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava
- Localitate
- Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava
- Cod poștal
- 727605
Contact
- Telefon
- 0737 874 530
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 19 aprilie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 12 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SANDU VASILE-IONUȚ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 271 din 1.516 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Suceava, peste 82% dintre firmele clasei. Locul 1.596 din 16.671 în tot județul, și locul 1.302 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.420.298 lei | 141.237 lei | 9 | 1.296.584 lei | 1.155.147 lei | 141.437 lei |
| 2024 | 3.171.749 lei | 269.016 lei | 9 | 1.636.848 lei | 918.380 lei | 718.468 lei |
| 2023 | 3.241.969 lei | 485.359 lei | 9 | 1.513.763 lei | 425.614 lei | 1.088.149 lei |
| 2022 | 3.298.769 lei | 815.665 lei | 6 | 1.320.661 lei | 504.796 lei | 815.865 lei |
| 2021 | 1.941.744 lei | 640.298 lei | 4 | 1.181.314 lei | 540.816 lei | 640.498 lei |
| 2020 | 1.322.785 lei | 438.439 lei | 3 | 813.214 lei | 374.575 lei | 438.639 lei |
| 2019 | 650.057 lei | 94.970 lei | 2 | 499.827 lei | 404.657 lei | 95.170 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.420.298 lei
- Venituri totale
- 3.491.960 lei
- Cheltuieli totale
- 3.328.730 lei
- Profit brut
- 163.230 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 141.237 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 531.385 lei
- Active circulante
- 765.199 lei
- Stocuri
- 24.301 lei
- Creanțe
- 697.537 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.361 lei
- Datorii
- 1.155.147 lei
- Capitaluri
- 141.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.171.749 lei
- Venituri totale
- 3.268.080 lei
- Cheltuieli totale
- 2.952.765 lei
- Profit brut
- 315.315 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 269.016 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 670.320 lei
- Active circulante
- 966.528 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 873.423 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.105 lei
- Datorii
- 918.380 lei
- Capitaluri
- 718.468 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.241.969 lei
- Venituri totale
- 3.250.428 lei
- Cheltuieli totale
- 2.737.588 lei
- Profit brut
- 512.840 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 485.359 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 573.627 lei
- Active circulante
- 940.136 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 830.529 lei
- Casa și conturi la bănci
- 109.607 lei
- Datorii
- 425.614 lei
- Capitaluri
- 1.088.149 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului