SMX VALSECURITY HOME S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Tecuci, înmatriculată la 29 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- SMX VALSECURITY HOME S.R.L.
- CUI
- 40515804
- Nr. înmatriculare
- J17/226/2019
- EUID
- ROONRC.J17/226/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- UNIRII, nr. 8, Municipiul Tecuci, Galați
- Localitate
- Municipiul Tecuci, Galați
- Cod poștal
- 805300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VĂLEANU ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Galați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 66.057 lei | 4.096 lei | 61.961 lei |
| 2024 | — | -90 lei | — | 66.057 lei | 4.096 lei | 61.961 lei |
| 2023 | — | 77 lei | — | 66.161 lei | 4.110 lei | 62.051 lei |
| 2022 | 23.840 lei | -6.848 lei | 1 | 66.299 lei | 4.325 lei | 61.974 lei |
| 2021 | 84.555 lei | 35.248 lei | 1 | 71.633 lei | 2.811 lei | 68.822 lei |
| 2020 | 53.925 lei | 11.353 lei | 1 | 49.127 lei | 4.200 lei | 44.927 lei |
| 2019 | 79.551 lei | 33.374 lei | 1 | 36.532 lei | 2.958 lei | 33.574 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.057 lei
- Stocuri
- 26.365 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 39.692 lei
- Datorii
- 4.096 lei
- Capitaluri
- 61.961 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 90 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 90 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 90 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.057 lei
- Stocuri
- 26.365 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 39.692 lei
- Datorii
- 4.096 lei
- Capitaluri
- 61.961 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 558 lei
- Cheltuieli totale
- 467 lei
- Profit brut
- 91 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.161 lei
- Stocuri
- 26.365 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 39.796 lei
- Datorii
- 4.110 lei
- Capitaluri
- 62.051 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.840 lei
- Venituri totale
- 23.840 lei
- Cheltuieli totale
- 30.297 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.457 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.848 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.299 lei
- Stocuri
- 26.365 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 39.934 lei
- Datorii
- 4.325 lei
- Capitaluri
- 61.974 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.555 lei
- Venituri totale
- 109.305 lei
- Cheltuieli totale
- 73.228 lei
- Profit brut
- 36.077 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.248 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 71.633 lei
- Stocuri
- 25.226 lei
- Creanțe
- 3.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.407 lei
- Datorii
- 2.811 lei
- Capitaluri
- 68.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.925 lei
- Venituri totale
- 58.950 lei
- Cheltuieli totale
- 47.078 lei
- Profit brut
- 11.872 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.353 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.127 lei
- Stocuri
- 13.032 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 36.095 lei
- Datorii
- 4.200 lei
- Capitaluri
- 44.927 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.551 lei
- Venituri totale
- 79.551 lei
- Cheltuieli totale
- 44.025 lei
- Profit brut
- 35.526 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.374 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.532 lei
- Stocuri
- 13.309 lei
- Creanțe
- 350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.873 lei
- Datorii
- 2.958 lei
- Capitaluri
- 33.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 19 cumpărături directe, de la 7 autorități contractante (2021) · valoare însumată de cel mult 46 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRAHASESTI3 atribuiri · cel mult 19 mii lei
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL2 atribuiri · cel mult 7 mii lei
- Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci4 atribuiri · cel mult 7 mii lei
- GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL4 atribuiri · cel mult 5 mii lei
- Scoala Gimnaziala Nr. 1 Blanzi4 atribuiri · cel mult 4 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA TANASOAIAo atribuire · cel mult 3 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă nr. DA27910025
Sistem supraveghere video IP+Accesorii si montaj
12.330 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRAHASESTI · CPV 32323500-8 · Cumparare directa
- Cumpărare directă nr. DA27910027
Proiect sistem securitate
2.400 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRAHASESTI · CPV 79930000-2 · Cumparare directa
- Cumpărare directă nr. DA27910029
Sistem alarmare efractie
4.270 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRAHASESTI · CPV 31625300-6 · Cumparare directa
- Cumpărare directă nr. DA27912546
Sistem control acces usa
2.000 lei · Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci · CPV 42961100-1 · Cumparare directa
- Cumpărare directă nr. DA27912628
Manopera montaj sistem acces usa
300 lei · Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci · CPV 42961100-1 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 5 iulie 2021 și 5 iulie 2021. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4743 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 6120 · Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit) (CAEN Rev.2)
- 6190 · Alte activități de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 8020 · Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)
- 9511 · Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.2)
- 9512 · Repararea echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului