SMR SERVICII S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Buftea, Oraș Buftea, înmatriculată la 9 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- SMR SERVICII S.R.L.
- CUI
- 49089656
- Nr. înmatriculare
- J23/7481/2023
- EUID
- ROONRC.J23/7481/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- Anemonelor, nr. 18, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
- Localitate
- Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
- Cod poștal
- 70000
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CREȚU SAMIR-MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 29 din 51 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9603, județul Ilfov, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 22.829 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 46%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.028 lei | 92.021 lei | — | 163.642 lei | 51.023 lei | 117.264 lei |
| 2024 | 142.226 lei | 26.838 lei | — | 50.258 lei | 29.660 lei | 25.243 lei |
| 2023 | 1.700 lei | -1.795 lei | — | 13.489 lei | 15.084 lei | -1.595 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 208.028 lei
- Venituri totale
- 208.028 lei
- Cheltuieli totale
- 105.457 lei
- Profit brut
- 102.571 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.021 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 163.642 lei
- Stocuri
- 4.207 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 159.435 lei
- Datorii
- 51.023 lei
- Capitaluri
- 117.264 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.226 lei
- Venituri totale
- 142.226 lei
- Cheltuieli totale
- 110.251 lei
- Profit brut
- 31.975 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.838 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.258 lei
- Stocuri
- 2.315 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 47.943 lei
- Datorii
- 29.660 lei
- Capitaluri
- 25.243 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.700 lei
- Venituri totale
- 1.700 lei
- Cheltuieli totale
- 3.495 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.795 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.795 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.489 lei
- Stocuri
- 11.730 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.759 lei
- Datorii
- 15.084 lei
- Capitaluri
- -1.595 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 9603 · Activități de pompe funebre și similare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului