SMILE ESTATE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 25 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SMILE ESTATE S.R.L.
- CUI
- 45111785
- Nr. înmatriculare
- J35/4272/2021
- EUID
- ROONRC.J35/4272/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- BRUXELLES, nr. 36, ap. 2, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300613
Contact
- Telefon
- 0766 380 012
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 4 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IANCU ELVIS COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 148.016 lei | -7.450 lei | 2 | 274.835 lei | 120.393 lei | 155.987 lei |
| 2023 | 55.783 lei | 24.538 lei | 1 | 173.053 lei | 9.616 lei | 163.437 lei |
| 2022 | 160.133 lei | 138.699 lei | — | 141.589 lei | 2.690 lei | 138.899 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.016 lei
- Venituri totale
- 148.016 lei
- Cheltuieli totale
- 155.346 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.330 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.450 lei
- Active imobilizate
- 97.853 lei
- Active circulante
- 176.982 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 140.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.425 lei
- Datorii
- 120.393 lei
- Capitaluri
- 155.987 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.783 lei
- Venituri totale
- 55.783 lei
- Cheltuieli totale
- 27.383 lei
- Profit brut
- 28.400 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.538 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.510 lei
- Active circulante
- 171.543 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 157.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.793 lei
- Datorii
- 9.616 lei
- Capitaluri
- 163.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.133 lei
- Venituri totale
- 160.133 lei
- Cheltuieli totale
- 17.110 lei
- Profit brut
- 143.023 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 138.699 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.235 lei
- Active circulante
- 139.354 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 139.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 354 lei
- Datorii
- 2.690 lei
- Capitaluri
- 138.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului