SMART VOR PROIECT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Grămești, Comuna Grămești, înmatriculată la 9 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SMART VOR PROIECT S.R.L.
- CUI
- 40060001
- Nr. înmatriculare
- J33/857/2022
- EUID
- ROONRC.J33/857/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- nr. 602, Sat Grămești, Comuna Grămești, Suceava
- Localitate
- Sat Grămești, Comuna Grămești, Suceava
- Cod poștal
- 727285
Contact
- Telefon
- 0766 281 930
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 19 aprilie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 23 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 06.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- VORNICU ROBERT-CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.456 din 1.516 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Suceava, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 15.953 din 16.671 în tot județul, și locul 13.086 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -1.000 lei | 0 | -938 lei | 3.181 lei | -4.119 lei |
| 2024 | 0 lei | -900 lei | 0 | 62 lei | 3.181 lei | -3.119 lei |
| 2023 | 0 lei | -700 lei | 0 | 62 lei | 2.281 lei | -2.219 lei |
| 2022 | 12.800 lei | -1.270 lei | 0 | 362 lei | 1.882 lei | -1.520 lei |
| 2021 | 14.577 lei | -569 lei | — | 187 lei | 437 lei | -250 lei |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | — | 12.698 lei | 955 lei | 11.743 lei |
| 2019 | 73.791 lei | 12.443 lei | — | 12.698 lei | 955 lei | 11.743 lei |
| 2018 | 20.850 lei | -900 lei | — | 16.915 lei | 17.615 lei | -700 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.000 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.000 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.000 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- -938 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- -938 lei
- Datorii
- 3.181 lei
- Capitaluri
- -4.119 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 900 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 900 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 900 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 62 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62 lei
- Datorii
- 3.181 lei
- Capitaluri
- -3.119 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 700 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 700 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 700 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 62 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62 lei
- Datorii
- 2.281 lei
- Capitaluri
- -2.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018